آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

میلاد عبادی‌پور: حضور دوباره در اسکرا برایم افتخار است / رضایت دو طرفه میان میلاد و باشگاهش

به گزارش آریاورزش،میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم ملی کشورمان قرارداد خود را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد تا همچنان پیراهن شماره ۱۱ این تیم را بر تن کند.

باشگاه اسکرا ضمن اشاره به عملکرد عبادی‌پور در مدت حضورش در باشگاه اسکرا نوشت: میلاد در اولین‌ تجربه اروپایی خود موفق شد به دو مدال سوپر کاپ و یک قهرمانی در سوپر لیگ لهستان (پلاس لیگا) دست یابد  او در این فصل سه مرتبه به عنوان بازیکن MVP انتخاب شد (دو بار در پلاس لیگا و یکبار در لیگ قهرمانان مقابل زنیت سن‌پترزبورگ) میلاد در بازی‌های اخیر خود نشان داده که چقدر حضورش برای اسکرا پر اهمیت است.

کونارد پیه‌خوسکی رئیس باشگاه اسکرا بلخاتوف لهستان پس از تمدید قرارداد با دریافت‌کننده ایرانی خود گفت: “میلاد یکی از مهره‌های کلیدی تیم ماست. او ورزشکار بسیار برجسته‌ای است و شخصیت بزرگی دارد، و همیشه حاضر است برای رسیدن به موفقیت بجنگند.”

او ادامه داد: “میلاد پیشنهادات بسیار زیادی از سایر باشگاه‌ها داشت که حتی از لحاظ مالی هم بسیار خوب بودند، اما در نهایت تصمیم گرفت در اسکرا باقی بماند. به همین خاطر ما برای او احترام زیادی قائل هستیم.”

تمدید قرارداد میلاد عبادی‌پور

وی همچنین گفت: “برای میلاد همه چیز پول نبود. یکسال پیش او با شک و تردید نزد من آمد. چون مطمئن نبود چه چیزی در انتظارش است و با فرهنگ متفاوتی به اینجا آمده بود. او برای اولین‌بار از ایران به یک باشگاه اروپایی منتقل می‌شد و قطعا برایش آسان نبود.

در طول مذاکره برای تمدید قرارداد، او به خاطر این انتقال و رفتار دوستانه‌ی تیم از ما تشکر کرد. این یکی از دلایلی بود که میلاد دوست داشت همچنان کنار ما بماند و سایر پیشنهادات را رد کرد. “

همچنین میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش تیم ملی والیبال پس از تمدید قراردادش گفت: “برای من حضور دوباره در اسکرا افتخار بزرگی است. خیلی خوشحالم که در این باشگاه هستم و امیدوارم در آینده هم همه چیز به خوبی پیش برود.”

دریافت‌کننده تیم ملی در ادامه گفت: “قطعا من تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترینم را ارائه بدهم و امیدوارم که بتوانیم از عنوان قهرمانی خود در فصل گذشته دفاع کنیم.”

تمدید قرارداد میلاد عبادی‌پور با اسکرا
میلاد عبادی‌پور

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد