آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

محمدی راد: اسیر جو بازی فینال شدیم/ سایپا بهتر بازی کرد

به گزارش خبرنگار آریاورزش، رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از شکست ۳ بر یک تیمش در بازی اول از مرحله فینال لیگ برتر والیبال گفت: انتظار بازی بهتری از تیممان داشتیم. فکر می‌کنم عملکرد خوب تیم سایپا به ما این اجازه را نداد که بتوانیم عملکرد همیشگی خودمان را داشته باشیم.

وی ادامه داد: خوشحالم که یکبار دیگر فرصت جبران این شکست را داریم. امیدوارم که بتوانیم به خوبی بازیکنان را ریکاوری کنیم و برای بازی دوم آماده شویم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در خصوص عملکرد فنی تیمش توضیح داد: فکر می‌کنم در ابتدای بازی اسیر جو بازی فینال شدیم و شروع خوبی در ست اول نداشتیم. اما بعد توانستیم امتیازات از دست داده را جبران کنیم. اما روی هم رفته سایپا با بازی خوب خود ما را تحت تأثیر قرار داد و در بخش‌هایی از بازی روی حمله ما مشکل به وجود آورد. امیدوارم که بررسی دقیقی روی این موضوع انجام بدهیم و کیفیت بازی خودمان را در دیدار آینده ارائه بدهیم.

وی افزود: هر دو تیم به اندازه کافی بازیکن باتجربه داشتند، عملکرد خیلی خوب سایپا باعث شد که ما آن تیم همیشگی نباشیم. فکر می‌کنم لیاقت پیروزی را داشتند.

خبرنگار: پردیس آریافر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi