آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

خط و نشان اکبری برای محمدی راد / سایپا نیمی از راه قهرمانی را رفت

به گزارش آریاورزش، اولین بازی از مرحله فینال لیگ برتر والیبال ۹۷ عصر امروز از ساعت ۱۶ در سالن دوازده هزار نفری آزادی میان دو تیم شهرداری ورامین و سایپا برگزار شد. این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر یک به سود سایپا خاتمه یافت تا تیم سایپا نیمی از راه قهرمانی را رفته باشد.

ست اول را نارنجی‌پوشان طوفانی آغاز کردند و با اختلاف ۵ امتیازی ۳-۸ از حریف هم استانی خود پیش افتادند. شاگردان اکبری برتری خود را تا پایان ست حفظ کردند و ۲۲-۲۵ پیروز شدند.

در ست دوم این ورامینی‌ها بودند که با عملکرد بهتر نتوانستند از حریف پیش بیفتند و ۸-۵ به وقت فنی اول بروند. اما سایپا با حمله سرعتی علی شفیعی، اسپک جواد حسین آبادی و دفاع دو نفره حمزه و مهرداد بابایی توانست اختلاف را جبران کند. حمزه زرینی امتیاز نهم را گرفت تا محمدی راد در امتیاز ۸-۹ وقت استراحت بگیرد. برتری سایپا تا امتیاز ۱۴-۱۶ ادامه یافت، اما شهرداری ورامین با حمله‌های پوریا فیاضی نتیجه را برابر کرد تا دو تیم تا امتیازات پایانی پا به پای هم پیش بروند. ست دوم با اشتباه بازیکن سایپا و دفاع شهرداری با نتیجه ۲۶-۲۴ به سود ورامین خاتمه یافت.

کاله آمل / لیگ برتر والیبال 97
شهرداری ورامین / لیگ برتر والیبال ۹۷

ست سوم با وجودی که تقریباً پایاپای آغاز شد اما شاگردان پیمان اکبری موفق شدند دو امتیاز اختلاف ایجاد کنند. حمزه زرینی پس از کسب امتیاز ۱۲ با شور و هیجان از هواداران سایپا درخواست کرد تا تیم‌شان را بیشتر تشویق کنند. در ادامه سایپا بهتر کار کرد و با حمله‌های حسین‌آبادی و جاخالی مجتبی قلی‌زاد اختلاف خود را بیشتر کرد. شهرداری ورامین که به ناگاه از هم پاشیده بود نتوانست اختلاف را جبران کند تا همچنان سایپا ۱۳-۱۹ تیم برتر میدان باشد. در نهایت این ست با حمله سرعتی علی شفیعی ۱۷-۲۵ به سود خودروسازان خاتمه یافت.

ست چهارم را نیز دو تیم نزدیک بهم آغاز کردند و در لحظاتی از بازی از حریف پیش می‌افتادند. در حالی که بازی با نتیجه ۹-۱۰ به سود سایپا در جریان بود علی اصغر مجرد امتیاز سرویس گرفت تا دو تیم ۱۰-۱۰ برابر شوند. حمزه زرینی که در این امتیازات دچار اشتباه شده بود با بهنام حاجی‌پور تعویض شد و او توانست عملکرد خوبی داشته باشد. دو تیم تا امتیازات پایانی یکدیگر را تعقیب می‌کردند اما در نهایت سایپا با نتیجه ۲۳-۲۵ پیروز ست چهارم شد.

بازی اول مرحله نیمه نهایی
کاله – سایپا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi