آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پایان هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان؛ پیکان همچنان تعقیب کننده ورامین برای گرفتن صدر جدول

به گزارش آریاورزش، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه پیگیری شد و تیم های شهرداری ورامین، پیکان، خاتم اردکان، فولاد سیرجان ایرانیان، شهرداری تبریز و کاله مازندران مقابل حریفانشان به پیروزی رسیدند.

شهروند اراک صفر – شهرداری ورامین ۳

تیم شهرداری ورامین برابر شهروند اراک با نتیجه سه بر صفر پیروز شد. اراکی ها که در نیم فصل دوم با تیم نیم فصل اول تفاوت زیادی کردند، در این بازی خانگی و در با همراهی هواداران خود برابر صدرنشین شکست خوردند تا در جدول همچنان در رده نهم قرار دارند.

تصاویر دیدار شهرداری ورامین و خاتم اردکان

پیکان ۳ – دورنا ارومیه یک

تیم پیکان در یک بازی خانگی آینده سازان والیبال ایران را سه بر یک شکست داد. پیکانی ها در این دیدار جذاب و نزدیک در ست های اول، سوم و چهارم به برد رسیدند و تنها ست دوم را به سختی به دورناهای جوان واگذار کردند تا همچنان در رده دوم رقابت ها حضور داشته باشند.

خاتم اردکان ۳ – سایپا صفر

اردکانی ها در این دیدار در خانه موفق شدند حریف خود را با نتیجه سه بر صفر شکست دهند و هر سه ست را با برد به پایان رساندند. در این دیدار هر چند در تمامی ست ها نتایج به یکدیگر نزدیک بود اما در نهایت خاتم با لغزش کمتر توانست یک برد قاطع را کسب کند و جای خود را در رده سوم محکم کند.

شهرداری گنبد ۲ – فولاد سیرجان ایرانیان ۳

دو تیم پر هوادار لیگ تا پایان ست چهارم با تساوی دو بر دو کار خود را ادامه دادند. برنده این مسابقه نیز در ست پنجم مشخص شد و فولاد سیرجان ایرانیان توانست میزبان را شکست دهد تا به این ترتیب یک برد مهم و بزرگ را کسب کرده باشد. گنبد با این شکست همچنان در رده چهارم است و فولاد با این برد به نزدیک ترین رقیب گنبد تبدیل شد و منتظر یک لغزش از طرف گنبدی هاست تا رده چهارم را در اختیار بگیرد.

شهرداری ارومیه ۲ – کاله مازندران ۳

یکی از جذاب ترین نبردهای هفته در ارومیه و با حضور ۴۵۰۰ تماشاگر رقم خورد. دو تیم شهرداری و کاله تا پایان ست چهارم با نتیجه تساوی دو بر دو به کار خود ادامه دادند و در پایان ست پنجم کاله مهمان توانست حریف خود را شکست دهد تا یک برد شیرین به نام این تیم ثبت شود.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و کاله آمل

شهرداری تبریز ۳ – پیام مشهد ۲

تبریزی ها در خانه و با حمایت هواداران خود موفق شدند تیم بالا نشین پیام مشهد را شکست دهند. در شرایطی که این رقابت جذاب تا پایان ست چهارم با تساوی دنبال می شد، شهرداری تبریز در ست پنجم و با نتیجه ۱۷ بر ۱۵ به برتری رسید تا یک برد بزرگ خانگی را کسب کرده باشد.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و شهرداری تبریز

نتایج کامل به شرح زیر استک

🔶 شهروند اراک ۰️⃣ – شهرداری ورامین ۳️⃣

۱️⃣ ۲۵-۱۷ ش.ورامین
۲️⃣ ۲۵-۱۳ ش.ورامین
۳️⃣ ۲۵-۲۰ ش.ورامین

🔶 پیکان تهران ۳️⃣ – دورنای ارومیه ۱️⃣

۱️⃣ ۲۶-۲۸ پیکان
۲️⃣ ۲۶-۲۴ دورنا
۳️⃣ ۲۲-۲۵ پیکان
۴️⃣ ۲۵-۱۷ پیکان

🔶 خاتم اردکان ۳️⃣ – سایپا تهران۰️⃣

۱️⃣ ۲۴-۲۶ خاتم
۲️⃣ ۲۳-۲۵ خاتم
۳️⃣ ۲۲-۲۵ خاتم

🔶 شهرداری گنبد۲️⃣ – فولاد سیرجان ۳️⃣

۱️⃣ ۲۲-۲۵ ش.گنبد
۲️⃣ ۲۵-۱۸ فولاد
۳️⃣ ۲۲-۲۵ ش.گنبد
۴️⃣ ۲۸-۲۶ فولاد
۵️⃣ ۱۵-۱۳ فولاد

🔶 شهرداری ارومیه ۲️⃣ – کاله آمل ۳️⃣

۱️⃣ ۱۸-۲۵ ش.ارومیه
۲️⃣ ۲۵-۲۰ کاله
۳️⃣ ۳۱-۲۹ کاله
۴️⃣ ۲۱-۲۵ ش.ارومیه
۵️⃣ ۱۵-۷ کاله

 

🔶 شهرداری تبریز ۳️⃣ – پیام مشهد ۲️⃣

۱️⃣ ۲۵-۲۰ پیام
۲️⃣ ۲۴-۲۶ ش.تبریز
۳️⃣ ۲۵-۲۱ پیام
۴️⃣ ۲۱-۲۵ ش.تبریز
۵️⃣ ۱۵-۱۷ ش.تبریز

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد