آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

نجاتی، مربی تبریز: نمی‌دانم مشکل چیست که همه در لیگ عصبی هستند

به گزارش آریاورزش و به نقل از تسنیم، حسین نجاتی مربی تیم والیبال تبریز، در مورد پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل پیکان در هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت:‌ ما ۳ بازیکن آسیب دیده داشتیم که با رفع مصدومیت آنها، شرایط تیم بهتر شده است. بازی کردن مصدومان برای ما غنیمت است.
نجاتی ادامه داد: ما انتظار پیروزی مقابل پیکان را در تهران داشتیم. ما بازی با سایپا را هم به خاطر داوری باختیم، چون اگر اشتباه از طرف ما بود، داوران این بازی را محروم نمی‌کردند.


مربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: بزرگ‌ترین نقطه ضعف تیم پیکان، دفاع روی تور این تیم است. در واقع دفاع روی تور این تیم به نسبت تیمی که بهترین سرویس‌ها را می‌زند، متناسب نیست. پیکان دارای مربیان و سازمان خوب و همچنین اسپک‌های قدرتمند و موثری است ولی همانطور که گفتم در دفاع روی تور مشکل دارد. البته در بازی عصر چهارشنبه،‌ روز خوب آنها هم نبود.
ملی پوش پیشین والیبال ایران در مورد کارت قرمزهای متعدد این بازی تصریح کرد: من نمی‌دانم مشکل چیست که همه در لیگ عصبی هستند. در بازی با پیکان هم، دفاع روی توری انجام شد و بازیکن مدافع برای حریف کری خواند و حرف‌هایی زد که داور به هر ۲ کارت قرمز داد.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد