آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

داوری: مقرون به صرفه نیست با کولاکوویچ قطع همکاری کنیم!!!

به گزارش آریاورزش و به نقل از تسنیم، افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال در مورد شروع به کار خود در فدراسیون والیبال اظهار داشت: من از ابتدای ورود خود می‌دانستم که با فدراسیون پرمخاطب و پرکاری روبرو هستم که در سطح جهان هم مطرح است. من در شروع کارم، تمام اعضای مجمع را بررسی کردم و با مدیران استان ها تماس گرفتم تا در برگزاری مجمع انتخاباتی، همه اعضا حق رأی داشته باشند.

داوری در مورد سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی موضوع مهمی برای ماست چون تا زمان برگزاری لیگ ملت‌ها و مسابقات قهرمانی آسیا زمان زیادی نداریم. ما با ایگور کولاکوویچ تماس گرفتیم و قرار است بعد از تعطیلات ژانوبه به تهران بیاید و کار را با او ادامه دهیم. تیم ملی، ویترین فدراسیون والیبال است و ما نمی‌خواهیم در این مورد دچار چالش شویم.

وی ادامه داد: کولاکوویچ قراردادی به صورت ۲+۲ سال با ما دارد که اگر با او قطع همکاری کنیم، باید جریمه بدهیم که اصلاً مقرون به صرفه نیست. او ۲ سال در ایران بوده و با شناختی که از بازیکنان دارد، می‌تواند ما را به قله‌های جدید برساند. دست زدن به قرارداد او برای ما هزینه دارد.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران

داوری در مورد سرپرست تیم ملی والیبال گفت: در حال بررسی چند گزینه برای سرپرستی تیم ملی هستیم. ما کمتر از یک ماه برای این کار فرصت داریم و  سعی می‌کنیم بهترین شخص را انتخاب کنیم و مورد وثوق همه خانواده والیبال باشد.

وی در مورد انتخاب دبیر فدراسیون هم خاطرنشان کرد: امیر منظمی از مفاخر والیبال ایران است که در تحصیل و دانشگاه هم موفق بوده. او عضو هیئت علمی دانشگاه و دوست صمیمی من است. او با استعفای خود به والیبال فرصت داد تا ضرر نکند و شاید هم وارد کارزار انتخابات شود. ما هر زمان لازم باشد از او استفاده خواهیم کرد.

داوری ادامه داد: من در مورد دبیری فدراسیون با احدی حرف نزدم البته پیشنهادهایی به من شده که قرار است در هفته پیش رو با گزینه‌های این پست، ملاقات‌هایی داشته باشم. ولی وی در برنامه ۵+۱ عنوان کرده بود پیمان اکبری اکنون گزینه سرپرستی دبیری است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد