به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تفاوت تیم ما و لهستان در سرویس بود به طوریکه آنها سرویس های ریسکی زدند و از ریسک خود جواب گرفتند اما ما اشتباهات زیادی در سرویس داشتیم.

ایگور کولاکویچ پس از دیدار مقابل لهستان و متحمل شدن اولین شکست در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: مسابقه سختی برای ما بود. برای ما و برای تیم ملی لهستان روز سختی سپری شد. به تیم ملی لهستان به خاطر این بازی تبریک می‌گویم. تفاوت تیم ما و لهستان در سرویس بود به طوریکه آنها سرویس‌های ریسکی زدند و از ریسک خود جواب گرفتند اما ما اشتباهات زیادی در سرویس داشتیم.

وی در ادامه افزود: درست است که نتیجه ۳ بر صفر به سود لهستان بود ولی شاهد مسابقه نزدیکی بودیم. تیم ملی لهستان در تمام طول ست‌های اول و دوم تیم برتر میدان بود و توانست برتری خود را حفظ کند و برنده شود. در ست سوم ما ۲۲ بر ۱۹ پیش بودیم ولی سرویس های بازیکن شماره ۱۵ تیم حریف بسیار خوب بود و ما هوشمندانه بازی نکردیم. به هر حال باید بازی امروز را فراموش کنیم و به بهازی مهم فردا مقابل فنلاند فکر کنیم. از مبارزه بازیکنانم راضی هستم ولی نتوانستیم در مقابل لهستان سرویس خوبی بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید