پردیس آریافر/ به گزارش آریاورزش، اسلوبودان کواچ پس از دیدار شب گذشته مقابل ایران گفت: ” هدف از این بازی‌ها این است که بازیکنانم را امتحان کنم، در یکسری بخش‌ها باید تغییراتی ایجاد می‌کردم اما می‌خواستم به بازیکنانم نشان بدهم که به آنها اعتماد دارم. دلیل اینکه وقتی در لحظاتی که می‌توانیم امتیاز ۱۰۰ درصدی بگیریم ولی نمی‌شود، می‌دانم.

سرمربی تیم ملی اسلوونی ادامه داد: وینسیک مدت زیادی بازی نکرد، روپرت روش متفاوتی برای پاس دادن دارد، اما این‌ها مواردی هستند که می‌شود از آن چشم‌پوشی کرد.
ما هنوز در دفاع و زخمی کردن توپ‌های حریف ضعف داریم. خوب بازی می‌کنیم، خودمان را در موقعیت‌های خوبی قرار می‌دهیم، اما بعد اجازه می‌دهیم احساساتمان بر ما غالب شود و سپس موقعیت از دست برود. بعد از آن به موقعیت از دست رفته فکر می‌کنیم! و این خوب نیست.”

آلن پاینک مدافع تیم ملی صربستان نیز گفت: “با توجه به اینکه ما برنده شدیم، برای همین فکر می‌کنم که همه چیز خوب بود. عملکرد نوسانی‌مان در حین بازی و زمانی که برتری چند امتیاز داریم باید کاهش پیدا کند و کمتر و کمتر شود. اواخر باید روحیه جنگندگی خودمان را حفظ کنیم و تسلیم نشویم، و این مسئله باید تا فردا حل شود، چون بعد از آن دیگر زمانی برای تغییر دادن هیچ چیزی نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید