آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

واکنش باشگاه ورونا در خصوص اخبار منتشر شده در مورد پیوستن کریستین ساوانی به لوبه 

پردیس آریافر/ به گزارش آریاورزش، پس از اختلافات پیش آمده میان باشگاه ایتالیایی لوبه و ساداکروزیروی برزیلی بر سر به خدمت گرفتن روبرت سیمون، و شکایت این باشگاه برزیلی به fivb، این بار لوبه بر روی بازیکن ورونا دست گذاشت. بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، باوجودی که تقریبا یک ماه پیش (۲۷ تیر) باشگاه بلووالی ورونا اعلام کرده بود کریستین ساوانی را برای پست دریافت کننده به خدمت گرفته است، اما گویا کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا بدون اینکه پیراهن این باشگاه را بر تن کند، تصمیم دارد از ورونا جدا شده و به باشگاه سابق خود بپیوندد. 

ظاهرا باشگاه لوبه چیویتانووا پس از مصدومیت رایلی بارنز بازیکن کانادایی خود، به دنبال یک بازیکن جایگزین می گردد. رایلی در جریان تمرینات تیم ملی کشورش از ناحیه لیگامنت (رباط) مچ پا آسیب دید و به نظر می رسد دوران بهبودی او طولانی باشد.  به همین جهت لوبه تصمیم دارد تا پنجره نقل و انتقالات بسته نشده یار جایگزین خود را پیدا کند و در این میان به بازیکن ورونا چشم دوخته است.  حال باید دید واکنش باشگاه ورونا در قبال این نقل و انتقال چه خواهد بود.

تصاویر دیدار لوبه ایتالیا و دوکلا لیبریتس چک

ساوانی سابقه بازی در تیم لوبه را دارد و همراه با این تیم به مقام قهرمانی سری A1 و چلنچ کاپ اروپا دست یافته است. باشگاه ورونا با انتشار بیانیه فوق اعلام کرد که #کریستین_ساوانی بصورت رسمی عضو این باشگاه بوده و قرار نیست جایی برود. این باشگاه نوشت:

قرارداد کریستین ساوانی با باشگاه ورونا رسمی است و او برای فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ پیراهن زرد و آبی بلووالی را خواهد پوشید. ساوانی روز دوشنبه بیستم آگوست به ورونا می آید و از روز سه شنبه بیست و یکم در تمرینات تیم شرکت کرده و با هواداران دیدار خواهد کرد.

اولین صحبت های او نیز انتظار برای کنفرانس رسمی مطبوعاتی و بازی برای ورونا بود:

ساوانی: ” خیلی خوشحالم که در این مقطع از زندگی حرفه ایم به ورونا آمدم، میدان بزرگی که اهمیت زیادی دارد و من حس میکنم مثل خانه ام است. همیشه امیدوار بودم که به اینجا بیام و برای ورونا بازی کنم، از طرفی خانواده ام می توانند با وجود مشکلاتی که دارند، در اینجا از من حمایت کنند. همینطور دختر کوچکم مشتاق پارک بازی کودکان در اینجاست. بی صبرانه منتظر شروع تمرینات با این گروه هستم که البته نظر می رسد گروه خوبی کنار هم چیده شده است.

با وجود #بیرارلی احساس کردم که جای من هم در این باشگاه تعریف شده، و اینجا همان جایی است که باید باشم. از تمامی هواداران بابت مهر و محبتی که در این چند روز به من داشتند تشکر میکنم. امیدوارم که سکوهای ورزشگاه را پر کنند. ما سالن agsm را پر شور و هیجان می خواهیم. “

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi