آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

خوریانی: اجازه قدرت‌نمایی به چین تایپه ندادیم

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، حسین خوریانی پس از پیروزی ایران مقابل چین تایپه و صعود به فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا اظهار داشت: تمام بازی‌های چین تایپه در این رقابت‌ها را زیر نظر گرفته بودیم و می‌دانستیم زمانی که دریافت این تیم شرایط خوبی دارد از حملات پیچیده‌ای استفاده می‌کنند. وی افزود: کارهای ترکیبی و پاس پایپ در تیم چین تایپه زیاد است. این تیم در زمانی که دریافت خوب نیست هم زیاد از حمله پایپ استفاده می‌کند که در کمتر تیمی در جهان تکرار می‌شود.

جشن قهرمانی جوانان والیبال ایران در رقابتهای آسیایی ۲۰۱۸

خوریانی گفت: چین تایپه در بازی اول این دوره از مسابقات ما را غافلگیر کرد اما فیلم آن بازی را بررسی کردیم و اطلاعات لازم را در اختیار بازیکنان قرار دادیم که خوشبختانه تمام برنامه‌ها را در زمین اجرا کردند. اجازه ندادیم تیم حریف قدرت‌نمایی کند. وی درباره رویارویی با قطر در فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه تیمی به این خوبی از قطر در هیچ تورنمتی شرکت نکرده بود. این تیم فقط یک ست به ژاپن داده و خیلی منظم بازی می‌کند. بازی‌های این تیم را هم بررسی کرده‌ایم و اطلاعات لازم را در جلسه آنالیز در اختیار بازیکنان می‌گذاریم.

گزارش تصویری مسابقه والیبال جوانان ایران و تایلند (نیمه‌نهایی قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۸)

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد