به گزارش آریاورزش، پس از ورود تیم ملی والیبال جوانان به تهران، خبرنگار واحد مرکزی خبر صدا و سیما در مصاحبه با رییس فدراسیون والیبال، در خصوص قانون جدید بازنشستگی رؤسای فدراسیون‌ها منجمله فدراسیون والیبال سوالی مطرح کرد و پاسخ ضیایی، حواشی زیادی را پس از آن به دنبال داشت.

در برنامه شب گذشته مثبت والیبال، طی تماس تلفنی که با جناب احمد ضیایی صورت گرفت؛ به این حواشی پرداخته شد و احمد ضیایی در این مورد پاسخ داد.

ضایی در واکنش به این سوال که آیا شما برخورد تندی داشتید و ظاهرا جناب منظمی هم با این خبرنگار برخورد فیزیکی داشته؛ عنوان کرد: این‌ها یک مشت دروغ است چون فیلم هم موجود است و می‌توانند این فیلم را منعکس کنند من ابایی از انعکاس این فیلم ندارم. من گفتم این مصاحبه به درد عمه من میخورد. این چه مصاحبه‌ای است شما گرفتید عوض اینکه بیایند این حلاوت و شیرینی و این پیروزی را منعکس کنید این سوال چیست. البته بنظر من این خبرنگار هم منظور بدی نداشت ولی ناشیانه عمل کرد.
ضیایی افزود: من گفتم این یک قانون است اگر تصویب شد و رفت شورای نگهبان و تأیید شد؛ دیگر نیاز به نظر و تأیید من ندارد و قانون باید اجرا شود. من هم به حکم ایثارگر بودنم بعد از بازنشستگی توفیق این را داشتم که ادامه خدمت بدهم بعلاوه اینکه من ۱۰ سال در فدراسیون والیبال بدون یک ریال دریافت، دلی کار کردم و امروز هم که توفیق دارم رییس فدراسیون باشم با اینکه می دانید چقد می‌توانم بعنوان رییس فدراسیون دریافت کنم والله العظیم یک ریال به عنوان حقوق برنداشتم. من اصلا حقوق بگیر فدراسیون نیستم که امروز نگران باشم در فدراسیون خواهم بود یا نه. من اگر رییس فدراسیون هم نباشم همچنان که قبلا چه عضو هیأت رییسه و چه نایب رییس بودم در کنار والیبال مشغول به خدمت بودم امروز هم به هر دلیل قانونی نباشم مطمئنا در کنار والیبال خدمت خواهم بود

احمد ضیایی در پایان اظهار داشت: این برادر عزیز هم اگر از من رنجیده شده‌اند من از ایشان عذرخواهی میکنم اما من هم خسته بودم یک لحظه شوکه شدم. گفتم خدایا این دوستان آمده‌اند این پیروزی را منعکس کنند یا این برنامه را؟ اما در مورد آقای منظمی هم بگویم که آقای منظمی فقط به ایشان گفت داریم صحبت میکنیم این دیگر مصاحبه نیست دوربین را خاموش کنید. کسانی که آقای منظمی را می شناسند ایشان را به خوش خلقی و آرامش و متانت می شناسند. با این خبرنگار هم تماس گرفتم که اگر سوالی دارد می تواند بیاید و در فدراسیون بپرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید