به گزارش آریاورزش و به نقل از ایسنا،  بهروز عطایی درباره برتری ۳ بر یک تیم ملی والیبال جوانان ایران برابر تایلند و صعود به فینال و کسب سهمیه مسابقات جهانی اظهار کرد: به هرحال بازی نیمه نهایی بود و تیمی که به این مرحله رسیده قطعا تیم باکیفیتی است. تایلند هم در مرحله قبلی چین تایپه را شکست داده بود. این نشان میدهد تایلند تیم قابل قبولی بود. با اینحال ما در ست اول و دوم خیلی بر بازی مسلط بودیم و خدا را شکر توانستیم با اختلاف برنده شویم. در ست سوم متاسفانه بازی برگشت و گویی برای ما قفل شد. نمیتوانم برای ست سوم دلیل قانع کنندهای بیاورم اما بازیکنان اصلا نتوانستند کار خود را انجام دهند.

وی افزود: سعی کردیم اواخر ست سوم به بازیکنان اصلی خود کمی استراحت بدهیم و از بازیکنان ذخیره استفاده کردیم. در شروع ست چهارم تایلند بازهم با قدرت آغاز کرد اما به تدریج توانستیم بر بازی مسلط شویم چون قدرت بیشتری داشتیم. خدا را شکر در نهایت هم برنده شدیم و توانستیم به فینال برسیم.

سرمربی تیم والیبال جوانان اضفاه کرد: حالا با توجه به اینکه جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کردیم، با استرس کمتری در فینال حاضر می شویم. از ابتدا هم گفته بودیم هدف اولمان سهمیه جهانی را کسب کنیم و هدف دوم ما نیز قهرمانی است. خوشبختانه هدف اول ما محقق شد و از حالا به بعد تمام انرژی خود را صرف پیروزی در فینال می کنیم.

گزارش تصویری والیبال جوانان ایران و هند (قهرمانی آسیا ۲۰۱۸)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید