به گزارش آریاورزش، پس از قطعی شدن پیوستن کریستیانو رونالدو به باشگاه فوتبال یوونتوس ایتالیا، مردم ورزش‌دوست این کشور دست به ابداع یک چالش جذاب با عنوان “چه کسی زورش بیشتر است؟! رونالدو یا زایتسف ! ” زده‌اند.

یک صفحه معروف ایتالیایی در فیس‌بوک مبدع اصلی این چالش است. چالش از این قرار است که رونالدو باید با پا و زایتسف هم با دست به توپ ضربه بزنند، هر ضربه ای که باعث حرکت توپ با سرعت بیشتری شود، برنده خواهد شد.این چالش زمانی جالب تر می‌شود که بدانیم زایتسف اخیرا با ثبت سرویسی با سرعت ۱۳۴ کیلومتر بر ساعت، به رکورد جدیدی در ورزش والیبال دست یافته است. میانگین سرعت ضربات کریستیانو رونالدو هم چیزی حول و حوش ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت هستند.

جالب تر این است که زایتسف هم چالش را قبول کرده است. پشت خط زن باشگاه مودنا با نوشتن ۲ کامنت در صفحه اصلی چالش،حال و هوای آن را داغ تر کرده است. ایوان زایتسف در یکی از کامنت‌ها نوشته است: ” مطمئنم رونالدو میپرسه که زایتسف دیگه کیه؟ ”
تزار در کامنت دیگری هم نوشته است: “اگر من برنده شوم باید به من سالی ۳۰ میلیون بدهید !”

حال باید دید که این چالش جذاب از سوی ستاره پرتغالی دنیای فوتبال هم مورد قبول واقع خواهد شد یا نه؟ راستی نظر شما چیه؟ رونالدو برنده میشه یا ایوان ؟

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید