به گزارش آریاورزش، رنان دال زاتو سرمربی تیم ملی برزیلف پس از شکست در دیدار رده‌بندی لیگ ملتهای والیبال مقابل آمریکا، در نشست خبری این مسابقه عنوان کرد:
در مقایسه با دیروز بازی بهتری انجام دادیم و خطاهای کمتری داشتیم. ما ۳-۰ باختیم که اصلا این موضوع برای من خوشایند نیست اما با تمام وجود بازی کردیم، الان مهمترین لحظه سال برای ماست و آنهم آماده شدن برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان است.


برونو رزنده پاسور توانمند تیم والیبال برزیل نیز پس از رسیدن به عوان چهارمی لیگ ملتهای والیبال اظهار کرد:
ما امروز خیلی بهتر بازی کردیم و سزاوار برد هم بودیم. در هر ست خیلی امتیازات نزدیک بودند اما اشتباهات ما باعث شد ستها را واگذار کنیم. فکر می‌کنم چهارمی شایسته ما بود. من واقعا به بازیکانمان افتخار می‌کنم. کاری که ما در این تورنمت کردیم با وجود سفرهایی که تقریبا ۷۰٫۰۰۰ کیلومتر شدند و آسیب‌هایی که دیدند واقعا سزاوار تمجید هستند. الان زمان این هست که ما پر قدرت‌تر به تمرینات خودمان ادامه بدهیم. احتمال زیاد لوکارلی، فیلیپه و حتی مائوریسیو هم برای قهرمانی جهان به تیم اضافه شوند. نکته مهم اینه که ما زمان کافی داریم تا خوب تمرین کنیم چون همه بچه‌ها از لحاظ فیزیکی خسته هستند و هم ذهنی. وقتی ما به صورت تیمی با هم کار کنیم در این مدت مطمئنا بهتر خواهیم شد که متأسفانه فشردگی بازی‌های لیگ ملت‌ها اجازه چنین کاری را به ما نداد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید