به گزارش آریاورزش، آرون راسل، ریافت کننده پرقدرت تیم آمریکا پس از پیروزی آمریکا مقابل برزیل و کسب مدال برنز رقابتهای لیگ ملتهای والیبال در نشست خبری این دیدار عنوان کرد:
اول از هرچیزی باید بگویم خیلی خوشحالم مدال برنز را به دست آوردیم. خیلی به خاطر باخت دیروزمان ناراحت بویم اما فکر می‌کنم خوب توانستیم بر احساساتمان غلبه کنیم و برای بازی امروز آماده شویم و بازی خوبی را ارائه دهیم که همینطور هم شد. من به شخصه فکر می‌کنم که مربی ما مرد تصمیمات بزرگ در لحظات خاص است.

راسل افزود: در ابتدای مرحله فینال برای من وضعیت کمی متفاوت‌تر بود چون از زمان کالج و حتی دوران حرفه‌ای بازیم، بازیکن ذخیره نبودم اما بازی دیروز و بازیکن ذخیره شدن برای من کمی سخت بود باید بگویم که من برای تمام بازیکنان ذخیره احترام زیادی قائل هستم و واقعا برایم ارزشمند هستند. می‌دانم که بازیکنان به من اعتماد دارند، وقتی ترکیب عوض شد و به بازی آمدم در تحول تیم کمی تاثیرگذار بودم. شما باید هر آنچه داری را بگذاری تا بتوانی نتیجه دلخواه را بگیری. الان هدف اصلی ما قهرمانی در قهرمانی جهان است و مطمئنم که می‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم. خیلی خوب است که مدت زمانی داریم که می‌توانیم به خوبی ریکاوری کنیم و تمرکزمان را روی تورنمنت بعدی بیشتر کنیم و تمرینات خوبی را داشته باشیم. ولی الان تنها کاری که می‌کنم این است که تا فراخوان اردوی بعدی پاهایم را دراز کنم و تا میتوانم استراحت کنم😅.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید