آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پیش درآمدی بر دیدار فینال بین سرسخت‌ترین رقبا؛ روسیه و فرانسه

به گزارش آریاورزش، در آخرین دیدار از رقابتهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۸، تیم‌های فرانسه و روسیه در دیدار فینال از ساعت ۲۳:۱۵ در لیل فرانسه به مصاف هم خواهند رفت تا سرنوشت قهرمان اولین دور از رقابتهای لیگ ملتها روشن شود

رو در رو

فرانسه در مرحله مقدماتی لیگ ملتها ۳-۰ روسیه را برده است. انگاپت در این مسابقه ۱۴ امتیاز به دست آورد. فرانسه روی خط شانس پبروزی مقابل روسیه در تورنمنت‌های جهانی قرار گرفته و  چهار بازی قبلی خود مقابل این تیم را با پیروزی از میدان خارج شده است.

فرانسه

فرانسه بعد از شکست آمریکا در مرحله نیمه‌نهایی به فینال راه پیدا کرد. فرانسه دو بازی از ۳ بازی که در بازی فینال برگزار کرده را برده و قهرمان شده است و در سال ۲۰۱۶ فرانسه مقابل برزیل بازی را ۳-۲ واگذار کرده است. استفان بویه امتیاز آورترین بازیکن بازی با  ۳۱ امتیاز شد.

روسیه

آخرین مدال جهانی روسها به سال ۲۰۱۳ و نایب قهرمانی در کاپ بزرگ جهان برمی‌گردد. روسیه بعد از لیگ جهانی ۲۰۱۳ که توانسته بود ۳-۰ برزیل را شکست دهد بار دیگر در لیگ ملتها این کار را کرد و برزیل شکست تحقیرآمیزی مقابل روسها داشت. میخائیلوف با ۱۲ امتیاز، ولکوف۱۱، موزریسکی ۱۰ و ایگور کولیوکا با ۱۰ امتیاز هر کدام بالای ۱۰ امتیاز در بازی مقابل برزیل به دست آوردند. روسها در لیگ جهانی ۲۰۱۱ که ۱۶ بازی خود را برده بودند در لیگ ملتهای امسال توانستند ۱۵ پیروزی در بازی های خود داشته باشند

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد