آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

روسیه در سه ست، کار پرافتخارترین تیم جهان ئالیبال را یکسره کرد+گالری تصاویر

به گزارش آریاورزش، از چهارچوب رقابتهای نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸، در دومین دیدار تیم‌های روسیه و برزیل در حالی به مصاف هم رفتند که فرانسه بعنوان اولین صعود کننده به دور فینال، دیدار نخست نیمه نهایی را با موفقیت پشت سر گذاشته بود. در این دیدار روسها با اتکا به نیروزی خارق العاده بلندقامت ترین والیبالیست جهان موزرسکی، موفق شد با نتیجه باورنکردنی ۳-۰ پرافتخارترین تیم جهان را از پیش رو بردارند. اگر چه روسیه تیم پرقدرتی است ولی برخی نظرات حاکی از آن است که تلاش های کم و بیش پنهانی برای قهرمانی روسیه در این رقابتها صورت گرفته است. ماکسیم میخائیلوف با ۱۲ امتیاز و والاس دسوزا با ۸ امتیاز برترین بازیکنان این میدان بودند.

نتیجه / ست‌شماری

تیم ها۱۲۳نتیجهپوئن نتیجه نهایی
روسیه252525375برد
برزیل171814049باخت

بدین ترتیب فردا از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه پیر مائوروی فرانسه تیم های آمریکا و برزیل دیدر رده بندی را برگزار خواهند کرد و از ۲۳:۱۵ نیز دو تیم فرانسه و روسیه برای قهرمانی در فینال به مصاف هم خواهند رفت

گالری تصاویر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد