به گزارش آریاورزش، سال گذشته، وقتی ژان پاتغی بعد از ۱۰ روز تمرین با تیم ملی فرانسه برای حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۱۸ از لیست نهایی خط خورد و نتوانست جزء ۱۴ نفر اصلی تیم ملی باشد، او ناامید نشد و با جدیت بیشتر به تمرینات خود ادامه داد. قاعدتا برای تیلی انتخاب بین بازیکنان جوان و بااستعدادی که در اختیار داشت، کار بسیار دشواری بود. اما سرانجام او استفان بویه را برگزید و دو بازیکن جوان خود جان پاتغی ۲۰ ساله و بولتویه ۲۱ ساله را از تیم ملی کنار گذاشت.
عملکرد بویه انقدر عالی بود که مربی از بین این بازیکنان او را ترجیح داد.

اما این آخر داستان ژان پاتغی جوان نبود، بلکه او هر روز تمرینات خود را انجام داد و دست از تلاش برنداشت تا توانست خود را به تیلی اثبات کرده و جای خود را در تیم ملی فرانسه پیدا کند. او در کاپ قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ بازی های خوبی برای تیم ملی فرانسه انجام داد.

ژان پاتغی

لوغان تیلی، سرمربی فرانسه در بسیاری از بازی های لیگ ملت های امسال ترکیب متفاوتی را به کار گرفت و تقریبا به همه بازیکنان خود میدان داد. جان که تشنه اعتماد سرمربی بود، از این فرصت به خوبی استفاده کرد و توانست پاسخ اعتماد مربی را بدهد.

پاتغی ششم دی ماه ۲۲ ساله میشود و در ابتدای راه برای رسیدن به اوج موفقیت است. او در پست قطر پاسور توپ میزند و ۲۰۷ سانتیمیتر قد دارد. استایل خوب جان در حین اسپک زدن، نویددهنده آینده ای بسیار درخشش برای این بازیکن جوان است.

۱۰ حرکت برتر ژان پاتغی

برای دانلود ویدئو با حجم ۴۳ مگابایت کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید