به گزارش آریاورزش و به نقل از میزان، عباسعلی میرحسینی در خصوص روند آماده‌سازی تیم خاتم اردکان برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: از امروز عصر یک اردوی یک هفته‌ای در تهران برگزار می‌کنیم و در این اردو در یک بازی دوستانه با تیم والیبال جوانان روبرو خواهیم شد.
وی ادامه داد: همه بازیکنان کمکی به تیم ما اضافه شده‌اند و تنها بازیکنی که هنوز به ما اضافه نشده شهرام محمودی است که این مسئله هم به درخواست این بازیکن بوده که دیرتر به ما اضافه شود.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و شهرداری تبریز

سرمربی خاتم اردکان در مورد عدم اعزام تیم ب به بازی‌های آسیایی تصریح کرد: با توجه به این که هدفگذاری مسئولان برای این رقابت‌ها کسب مدال طلا بود سیدعباسی درخواست کرد تعدادی از بازیکنان تیم ملی به تیم ب اضافه شوند که این مسئله مورد موافقت کولاکوویچ قرار نگرفت همین مسئله باعث شد تیم ملی را با سرمربیگری کولاکوویچ به جاکارتا اعزام کنند.
میرحسینی افزود: اینکه تیم ب را که زیرنظر سیدعباسی تمرین می‌کرد اینگونه کنار گذاشتند کار خوبی نبود. اگر از اول برنامه‌ریزی به درستی صورت می‌گرفت این اتفاقات رخ نمی‌داد. ضمن این که اگر همین تیم ب را به کولاکوویچ می‌دادند او قول مدال می‌داد؟
وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی سخت است و می‌شد با یک برنامه‌ریزی درست از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید