مرضیه راد/ به گزارش آریاورزش، جان زیمرمن پاسور جوان و آتیه‌دار تیم ملی والیبال آلمان در آخرین هفته رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در تهران، عملکرد بسیار قابل‌قبولی داشت٬ از این‌رو با وی گفتگوی کوتاهی داشتیم که در ادامه مشاهده می‌نمایید.

– تیم آلمان بازی بسیار زیبا و جذابی را مقابل ایران به نمایش گذاشت با توجه به شرایطی که در آزادی وجود داشت چطور توانستید چنین بازی خوبی را ارائه دهید؟

ما تیم جوانی هستیم و در این تورنمنت توانستیم خیلی تجربه کسب کنیم. خب ما خیلی خوب بازی کردیم.با اینکه تا به حال در چنین جوی بازی نکرده بودیم و برای ما تازگی داشت٬ ولی خیلی عالی بود. توانستیم دو دفعه به بازی برگردیم و ست‌های دوم و چهارم را از آن خودمان کنیم.

از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال شما جایگزین لوکاس کامپایی شدید که تا پایان هفته دوم در جایگاه دوم بهترین پاسورها قرار داشت، چطور توانستید اعتماد مربی‌تان را جلب کنید؟

بله در هفته‌های آخر من به جای لوکاس بازی کردم. خب کاپیتان با ما نبود٬ ولی به من گفته بود که تو عملکرد خوبی خواهی داشت و در این تورنمنت تجربه‌های زیادی کسب میک‌نی و بسیار عالی‌تر خواهی شد.

شما در ۳ هفته گذشته٬ بین جایگاه اول و دوم بهترین سرویس‌زننده‌ها در حال جابجایی بودید. فکر می‌کنید اگر به مرحله بعد می‌رفتید می‌توانستید عنوان نخست را در نهایت به نام خود کنید؟

البته که من خیلی خوشحالم که سرویس‌های خوبی زدم و توانستم امتیازهای خوبی بگیرم٬ اما جوایز شخصی در کار تیمی از اهمیت بالایی برخوردار نیست.

از نحوه برگزاری لیگ ملت‌های ۲۰۱۸ رضایت داشتید؟

بله٬ فکر می‌کنم اینکه شما این امکان را داشته باشی با همه تیم‌های دنیا مسابقه بدهی واقعا خوب است و می‌توانی بازی به بازی بهتر عمل کنی. ولی خب سفرهای طولانی برای بازیکنان بسیار سخت و دشوار است. فکر می‌کنم باید در مورد گروه‌بندی‌ها برنامه‌ریزی بهتری انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید