به گزارش آریاورزش

پلامن کنستانتینوف پس از باخت مقابل ایران در نشست خبری پایان بازی گفت: مهم‌ترین مطلب در تمام دیدارها کسب پیروزی است. تیم ایران به خاطر بازی در خانه و در برابر هوادارانش پرشور و اشتیاقش طبیعی است که در هر سه دیدار برای پیروزی در میدان حاضر شود. هدف من استفاده از بازیکنان جوان در هفته پنجم بود و در این دیدار نیز ۶ بازیکن اصلی ما نفرات جوان‌تر تیم بودند. از عملکرد بازیکنانم رضایت کامل ندارم اما از بازی دادن به بازیکنان جوان در این دیدار سخت خوشحالم.

کنستانتینوف در ادامه اظهار کرد: ما در لحظات حساس مرتکب اشتباهات فردی شدیم و در ست اول در دفاع عملکرد ضعیفی داشتیم. ایران در ست دوم شروع خوبی داشت و در سرویس و حملات بعد از سرویس بسیار موفق کار کرد اما در ست سوم و در حالی که فکر می‌کردم بازی به اتمام رسیده است نتیجه را واگذار کردند. متاسفانه در ست چهارم بازیکنانم ناگهان بازی را رها کردند و ما بازی را واگذار کردیم. کنستانتینف در پایان با خنده گفت: فقط یک موضوع دیگر، همه این چیزها و باخت ما تقصیر معروف بود.

کاپیتان تیم ملی بلغارستان یاردانف نیز گفت: صحبت کردن بعد از چنین بازی سختی خیلی مشکل است. امروز ما روز خوبی نداشتیم و به جز ست سوم عملکرد ما قابل قبول نبود. در بازی‌های بعدی با چهره جدیدتری از تیم را خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید