مرضیه راد/ به گزارش آریاورزش، از چهارچوب رقابتهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۸، و در روز چهاردهم این مسابقات، دو تیم کره جنوبی و آلمان به مصاف در دیدار نخست امروز به میزبانی تهران به مصاف هم رفتند و آلمان موفق به شکست ۳-۰ کره شد.

آندره جیانی ” سرمربی تیم آلمان نیز پس از این پیروزی عنوان کرد: فکر میکنم نسبت به دیروز خیلی بهتر بازی کردیم و سعی کردیم اشتباهاتمان را تا حد امکان کمتر کنیم. کمی طول کشید تا در نیمه اول ست اول، بتوانیم هارمونی تیم را بدست بیاوریم اما در انتهای ست اول توانستیم به همان هماهنگی لازم برسیم.

وی ادامه داد: دفاع های خوبی را داشتیم که موفق شدیم ست را از آن خودمان کنیم. خیلی خوشحالم که توانستیم ۳ بر صفر پیروز شویم و ۳ امتیاز را به دست آوریم و رتبه مان را در جدول بالا ببریم. چرا که هدف ما ارتقاء رتبه در جدول رده بندی است. بازیکنانی که در تیم قرار دارند جوان هستند و نیاز به میدان بیشتری دارند تا تمرکز کافی در زمین را داشته باشند و با توجه به اینکه همزمان ما به پیروزی هم فکر می‌کنیم به دست آوردن پیروزی با حضور بازیکنان جوان در تیم کار را کمی سخت می‌کند.

جیانی در مورد بازی آلمان در مقابل تیم ایران افزود: بازی آخر ما در لیگ ملتها در مقابل تیم قدرتمد ایران است برای ما خیلی اهمیت دارد که تمرکز خودمان را حفظ کنیم و کیفیت بازیمان را بالا ببریم. فردا نه تنها با تیم ایران بلکه با مرذم ایران روبرو هستیم، تماشاگران پرشوری که در استادیوم حضور دارند که از بزرگترین هواداران دنیا هستند.

کریستین فروم” کاپیتان تیم ملی آلمان نیز بعد از پیروزی مقابل کره در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: امروز به نسبت روز گذشته سرویس‌های بهتری زده و و در دفاع موفق بودیم. بسیاری از امتیازات ما از اسپک به دست آمد خوشحالیم که بازی را ۳ بر صفر پیروز شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید