به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، نشست خبری مربیان تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ ملت‌های والیبال امروز پنجشنبه برگزار شد. سرمربیان چهار تیم بلغارستان، آلمان، کره‌جنوبی و ایران در هفته پنجم امروز از ساعت ۱۴ در نشست خبری حاضر بودند.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی کشورمان با ابراز خوشحالی از حضور در ورزشگاه آزادی ادامه داد: بالاخره بعد از یک ماه به خانه خود آمدیم و قرار است در کنار تماشاگرانمان بازی کنیم. خوشحالیم که در آزادی هستیم، برای دیگر تیم‌ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بازی‌های زیبایی را نظاره کنیم.

کنستانتین پلامن سرمربی بلغارستان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در ایران افزود: تیم ما در هفته‌های گذشته با ترکیبی از بازیکنان با تجربه به میدان رفت اما تصمیم داریم تا در بازی‌های تهران از بازیکنان جوانمان استفاده کنیم.

 با اشاره به جو زیبای ورزشگاه آزادی تاکید کرد که: آمده‌ایم تا برای پیروزی بجنگیم و امیدوارم تیم‌های دیگر هم در این هفته از لیگ جهانی موفق باشند.

آندره‌آ جیانی سرمربی تیم‌ملی آلمان از حضور در تهران ابراز خوشحالی کرد و افزود: شنیده‌ام که بازی در سالن آزادی بسیار هیجان‌انگیز است و شور و اشتیاقی که تماشاگران ایرانی در سالن مسابقه ایجاد می‌کنند لذت بخش است.

جیانی در ادامه با اشاره به حضور تیم‌های قدرتمند در تهران تاکید کرد: تلاش می‌کنیم بازی‌های خوبی ارائه دهیم و جایگاهمان را در جدول مسابقات بهبود ببخشیم. از بازیکنانم انتظار دارم بازی به بازی بهتر شوند.

هوکون کیم سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی با انتقاد از عملکرد تیمش تا این هفته از لیگ‌ ملت‌های والیبال تاکید کرد: تا اینجای کار عملکرد رضایت بخشی نداشتیم اما تلاش می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم. از حضور در تهران خوشحالم و امیدوارم مسابقات خوبی را به پایان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید