به گزارش آریاورزش، پس از هفته چهارم رقابتهای لیگ ملتهای والیبال، اسامی برترین های هر پست با تغییراتی مواجه شد. البته ناگفته نماند آمار، میزان سنجش درستی از عملکرد بازیکنان ارائه نمی دهد؛ چرا که شرایط فیزیکی و فرسایشی که به دلیل مسافرتهای طولانی بر تیمها حاکم است و یا غیبت تنی چند از بازیکنان در هفته هایی از این مسابقات، رده آنان را در جداول بالا و پایین برده است. ولی برحسب آنچه فدراسیون جهانی تا امروز اعلام داشته است آمار به شرح زیر می باشد:

برترین مدافعان لیگ ملتهای والیبال

برترین مدافعان لیگ ملتهای والیبال

با توجه به غیبت پیاتر نواکوفسکی در هفته چهارم، وی از رده نخست به هفتم تنزل کرد. آنتون کارباخف روسی از رده دوم به ششم  و همتای روس وی یعنی ایلیا والسوف روسی نیز از جایگاه سوم به پنجم رفت.

برترین توپگیرهای لیگ ملتهای والیبال

اسامی برترین توپگیرهای لیگ ملتهای والیبال

نکته حائز اهمیت حضور پاسورها در میان برترین توپگیرهای این رقابتهاست. تا پایان هفته سوم، کامرون بن کانادایی در جایگاه اول بود حضور داشت و اکنون در رده نهم قرار دارد. پاول زاتورسکی نیز از رده دوم به دوازدهم تنزل کرد ولی لوک پری استرالیایی همچنان جایگاه سوم را در اختیار دارد. و در نهایت سعید معروف نیز از رده هشتم به جایگاه هفتم صعود کرد.

برترین سرویس زن های لیگ ملتهای والیبال

برترین سرویس زن های لیگ ملتهای والیبال

والاس دسوزا جایگاه نخست خود در هفته سوم را به جان زیمرمن آلمانی که در رده دوم قرار داشت؛ بخشید و خود به رده دوم رفت. میلاد عبادی پور نیز از جایگاه بیست و نهم به نهم ارتقا یافت.

امتیازآورترین بازیکنان لیگ ملتهای والیبال

امتیازآورترین بازیکنان لیگ ملتهای والیبال

چوان جیانگ و والاس دسوزا همچنان رده های اول و دوم خود را تثبیت کردند و ولی یوجی نیشیدا از رده سوم به جایگاه چهارم رفت.
امیر غفور نیز که به دلیل مصدومیت در برخی رقابتهای حضور نداشت جایگاه هشتمی خود را به میلاد عبادی پور سپرد و خود به رده دهم رفت.

برترین دریافت کننده های لیگ ملتهای والیبال

برترین دریافت کننده های لیگ ملتهای والیبال

جایگاه اول و دوم همچنان به زاتورسکی و فوکوزاوا تعلق دارد. مهدی مرندی در جایگاه بیست و چهارم قرار داشت و در این هفته به رده سیزدهم رسید. و فرهاد قائمی هم در یک رکود شدید ناگهان از رده نهم به جایگاه ۱۲۴ رفت.

برترین پاسورهای لیگ ملتهای والیبال

برترین پاسورهای لیگ ملتهای والیبال

تعویض جایگاه، ظاهرا در پست پاسورها نیز به چشم می خورد. تیلور
تایلر سندرز از کانادا و ایگور کوبزار رده های اول و دوم را با هم تعویض کردند. کاوانا و معروف نیز رده سوم و چهارم را با هم تعویض کردند.
برترین آبشارزنان لیگ ملتهای والیبال

برترین آبشارزنان لیگ ملتهای والیبال

دیمیتری موزرسکی و چوان جیانگ موقعیت خود را تثبیت کردند. والاس دسوزا از جایگاه سوم به شش تنزل کرد. امیر غفور نیز از رده دوازدهم به جایگاه نهم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید