به گزارش آریاورزش، پس از پایان هفته سوم رقابتهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۸، ایرج مظفری در مصاحبه ای به بررسی عملکرد تیم ملی ایران پرداخت:

مسابقات امسال خیلی فشرده است بحث زمان و مکان بازی و تایم پرواز خیلی بر کیفیت بازیها اثر گذار است ولی شاهد ۳ بازی خوب از ایران بودیم در کشور روسیه. بازی مقابل چین بسیار عالی بود و ثابت کرد که هنوز که هنوز است ما قدرت اول آسیا هستیم. بازی مقابل برزیل با بازیکنان جوانمان نوید روزهای بسیار خوب را برای والیبال ما دارد و بازی آخر هم با روسیه خیلی خیلی نزدیک بود و باید به والیبالیست ها افتخار کنیم. خیلی از کارشناسان اعتقاد دارند وقتی لیگ ما تمام می شود و مسابقات جهانی آغاز می شود چیزی حدود ۳ الی ۴ ماه زمان زیادی است که نمی شود با اردوهای درازمدت تیم را موجه و قوی در میادین ظاهر کرد. بi نظر من این فاصله باید کم شود خصوصا اینکه در این فاصله بازی تدارکاتی هم امکان پذیر نیست چون لیگ های خوب دنیا همچنان در جریان هستند و قطعا سال آینده فدراسیون دکتر ضیایی تمهیداتی را اجرا خواهد کرد که یکی از آنان برگزاری جام حذفی را خارج از لیگ برگزار کنیم در یک زمان دو ماهه و لیگ را هم سعی کنیم با تیم های بیشتر یعنی ۱۲ تیم شکل دهیم و حتی میتوانیم پس از آن هم جام در جام داشته باشیم.

با توجه به اینکه شش بازیکن ما فصل آینده در لیگهای خوب دنیا قراردارند قطعا ما آنها را در مسابقات سال آینده پرنشاط خواهیم داشت و بدون شک لیگ ما هم خیلی متفاوت خواهد بود چون از قبل نمی توانیم بگوییم که کدام تیم قهرمان خواهد شد و کدام تیم ها دوم و سوم. لژیونر شدن بازیکنان خوبمان بسیار عالی است و امیدواریم محمد موسوی هم در همین فکر باشد. تصمیمی گرفته شده است که یا شهامت آقای کولاکویچ هست یا اجبار  داشته است ولی به سود والیبال ما تمام شده است و بازیکنان جوان میدان دیده اند و محوریتش مدیریت آقای سعید معروف است. اگر دقت کرده باشید خود آقای کولاکویچ در این ۳ بازی که جوانان بازی کردند دریافت را به هیچ عنوان دست نزد یعنی آقای قائمی و میلاد عبادی پور که دریافت بسیار عالی داشتند را در کنار جوانان و مدیریت سعید معروف نگه داشت. به نظرم کولاکویچ به نوعی هنرنمایی کرد و اگر این بازی ها و نتایج آن درخشان باشد پیشنهاد می کنم آقای ضیایی قرارداد آقای کولاکویچ را همین الان تمدید کنند به هر حال مربی که بداند با نتیجه نگرفتن احتمال دارد حذف شود دیگر دست به ریسک جوانگرایی نخواهد زد و بهترین راه این است که ما حداقل تا المپیک ۲۰۲۰ کولاکویچ را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید