به گزارش اختصاصی آریاورزش، چند روز مانده به شروع رقابت های لیگ ملتهای والیبال، خبری مبنی بر مصدومیت جوان با انگیزه اصفهانی تیم ملی، همه اهالی والیبال را در شوک فرو برد. دکتر افروزی پزشک تیم ملی خبر از بازگشت معنوی نژاد در هفته سوم یا چهارم داد. هفته سوم تمام شد و هفته چهارم در پیش است اما معنوی نژاد هنوز هم در لیست تیم ملی نیست. با پیگیری های مستمر موفق به برقراری ارتباط با ایشان شدیم که صحبت هایشان را در ادامه می خوانیم:

دیدار ایران و فرانسه/جام قهرمانان بزرگ جهان۲۰۱۷

معنوی نژاد به خبرنگار آریاورزش گفت: دیدن بازی ها از تلویزیون خیلی سخت است و دوست داشتم در کنار بچه ها باشم. اما مصدومیتم ۱۰۰% برطرف نشده و امیدوارم به هفته پنجم برسم. زیر نظر دکتر افروزی و کادر پزشکی تیم ملی پیگیر درمانم هستم و روند درمانی به خوبی پیش می رود. تمرین توپی را آغاز کردم و درحال حاضر فقط دریافت پنجه و ساعد تمرین می کنم. ضمن اینکه دکتر افروزی به من گفتند ۱ هفته تا ۱۰ روز آینده مصدومیتم برطرف می شود.

وی افزود: هنوز خبری مبنی بر اینکه به تیم ب ملحق شوم به من داده نشده اما من سرباز وطن هستم و تابع فدراسیون. هر جایی و هر زمانی از من خواستند استفاده کنند در خدمتم.

*** در پایان برای این جوان خوش آتیه آرزوی موفقیت داریم و امیدوارم بار دیگر ایشان را که هر بار با ورود به زمین شگفتی همگان را برمی انگیخت در تیم ملی ببینیم و از بازی زیبایش لذت ببریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید