آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

امیر حسین توخته : حضور در این سطح از مسابقات بسیار هیجان انگیز است

بازی در کنار کاپیتان معروف باعث افزایش اعتماد به نفس شد

به گزارش “آریاورزش”، امیر حسین توخته جوانترین بازیکن حاضر در لیگ ملت ها در گفت و گو با آریا ورزش با اشاره به اعتماد کادر فنی گفت : با انتخاب من بعنوان یکی از مدافعین تیم در این هفته و جایگزینیم برای یکی از بهترین مدافعان روی تور باعث افزایش اعتماد به نفسم شده ، اعتماد کادر فنی در انتخاب من و سایر بازیکنان جوان برای حضور در بازی مقابل برزیل وظیفه ما برای ارائه بازی بهتر را سنگین تر کرد ولی خدا را شاکریم که امشب در مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد : بازی در کنار کاپیتان معروف و سایر بازیکنانی که در سالهای اخیر و دوره های قبل در ترکیب تیم ملی حضور داشتند باعث افزایش اعتماد به نفس و البته کسب تجربه های بیشتر است .حضور در این سطح از رقابتها بسیار هیجان انگیز است و تمام بازیکنان و کادر فنی از تمام توانمان برای حضور در مرحله پایانی لیگ ملت ها استفاده خواهیم کرد.

وی در مورد تجربه بازی در مقابل تیمی همچون برزیل و البته ستارگان هم پستی خود افزود : خوشبختانه به دور از استرس توانستیم بازی قابل قبول ارائه دهیم جوانان تیم به همراه بزرگان توانستیم برزیل را غافلگیر کنیم و نشان دهیم تیم ملی ایران تیم دست و پا بسته ای نیست  و امیدواریم کادر فنی و ملت شریف کشورمان از بازی امروز راضی بوده باشند .

در پایان از کادر فنی و کاپیتان معروف تشکر میکنم که به من و سایر جوانهای تیم اعتماد کرده و با روحیه دادن سعی در بهتر شدن بازی ما داشتند .

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد