آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

حضرت پور : بازی خوب و پایاپایی انجام دادیم

حس خوبی برای بازی مقابل برزیل داشتم

به گزارش آریاورزش محمدرضا حضرت‌پور لیبروی جوان تیم ملی امشب بعد از بازی مقابل تیم مدعی عنوان قهرمانی برزیل به آریاورزش گفت:  بازی بسیار نزدیک و پایاپای پیش رفت و البته با نتیجه نزدیک بازی را واگذار کردیم. می‌توانستیم پیروز این دیدار باشیم ولی ما ناامید نمی‌شویم و تا رسیدن به هدفمان که صعود به مرحله پایانی هست با تمام توان پیش می‌رویم.

وی در ادامه در مورد این موضوع که ایگور دست به ریسک بزرگی کرد ادامه داد: سرمربی و کادر فنی امروز به ما جوان‌های تیم اعتماد کرده و از ما در ترکیب اصلی استفاده کرد. خوشحالیم که با وجود شکست مقابل برزیل توانستیم بازی خوب و قابل‌قبولی ارائه بدهیم و امیدواریم باز هم در بازی‌های آینده به ما اعتماد کنند.

لیبروی تیم ملی در مورد قرار گرفتن در مقابل تیم برزیل افزود: حس خیلی خوبی داشتم که در مقابل یکی از تیم‌های سطح بالای دنیا که در تمام فاکتورهای سرویس، دریافت، توپگیری ، دفاع و اسپک  عالی هستند٬ قرار گرفته بودم .

محمدرضا حضرت‌پور در پایان ادامه داد: از تمام مردم والیبال‌دوست کشورم درخواست دارم که بازیکنان و اعضای تیم ملی را دعا کنند و از حمایت کردن دست برندارند تا با تلاش بازیکنان و کادر فنی و دعای خیر مردم بتوانیم دل ملت ایران را شاد کنیم.

محمد رضا حضرت پور ایران – برزیل

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد