به گزارش آریاورزش محمدرضا حضرت‌پور لیبروی جوان تیم ملی امشب بعد از بازی مقابل تیم مدعی عنوان قهرمانی برزیل به آریاورزش گفت:  بازی بسیار نزدیک و پایاپای پیش رفت و البته با نتیجه نزدیک بازی را واگذار کردیم. می‌توانستیم پیروز این دیدار باشیم ولی ما ناامید نمی‌شویم و تا رسیدن به هدفمان که صعود به مرحله پایانی هست با تمام توان پیش می‌رویم.

وی در ادامه در مورد این موضوع که ایگور دست به ریسک بزرگی کرد ادامه داد: سرمربی و کادر فنی امروز به ما جوان‌های تیم اعتماد کرده و از ما در ترکیب اصلی استفاده کرد. خوشحالیم که با وجود شکست مقابل برزیل توانستیم بازی خوب و قابل‌قبولی ارائه بدهیم و امیدواریم باز هم در بازی‌های آینده به ما اعتماد کنند.

لیبروی تیم ملی در مورد قرار گرفتن در مقابل تیم برزیل افزود: حس خیلی خوبی داشتم که در مقابل یکی از تیم‌های سطح بالای دنیا که در تمام فاکتورهای سرویس، دریافت، توپگیری ، دفاع و اسپک  عالی هستند٬ قرار گرفته بودم .

محمدرضا حضرت‌پور در پایان ادامه داد: از تمام مردم والیبال‌دوست کشورم درخواست دارم که بازیکنان و اعضای تیم ملی را دعا کنند و از حمایت کردن دست برندارند تا با تلاش بازیکنان و کادر فنی و دعای خیر مردم بتوانیم دل ملت ایران را شاد کنیم.

محمد رضا حضرت پور ایران – برزیل

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید