آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

نشست خبری بعد از مسابقه والیبال ایران و کانادا/ غفور: در ۲ ست اول دریافتمان افتضاح بود

والیبال ایران و کانادا

به گزارش آریاورزش، پس از پیروزی ۳-۱ کانادا مقابل ایران، سرمربیان و بازیکنان ۲ تیم در نشست خبری شرکت کردند، که مشروح صحبت‌ها به شرح زیر است:

استفان آنتیگا، سرمربی کانادا: ” وقتی به آرژانتین آمدیم یک هدف جاه‌طلبانه در سر داشتیم و آن هم کسب ۲ پیروزی بود. خوشبختانه با کسب ۳ پیروزی فراتر از پیش‌بینی‌مان هم پیش رفتیم و بسیار خوشحالیم. نسبت به هفته گذشته پیشرفت خیلی زیادی داشتیم و با وجود مقابله با تیم‌های بسیار قدرتمند،اگر نمایش خوبمان را ادامه بدهیم مطمئنا یکی از ۶ تیم مرحله نهایی خواهیم بود.”

رایان اسکلیتر: ” فکر کنم نقطه قوت ما زمانی بود که وقتی ایران شروع به ارائه بازی قدرتمندانه کرد، پا پس نکشیدیم و در رالی‌های طولانی پا به پای این تیم جنگیدیم. خیلی باثبات بازی کردیم و در آرژانتین انرژی تیمی بسیار خوبی داشتیم. همه اعتماد به نفس داشتیم و هر بازیکنی با ایفای نقش صحیحش در پست و جایگاهش به تیم کمک کرد. همه واقعا خوشحالیم که هم توانستیم به مجموعه تیممان کمک کنیم و هم اینکه یک پایان هفته عالی را رقم بزنیم.”

والیبال ایران و کانادا

ایگور کولاکوویچ، سرمربی ایران: ” در ست سوم عملکرد بسیار خوبی داشتیم چون نشان دادیم که در شرایط سخت می‌توانیم به بازی برگردیم. بازی را محکم شروع کردیم ولی خب بدون انرژی هیچ تیمی نمی‌تواند موفق شود. نیمکت‌نشینان کمکمان کردند که به بازی برگردیم و اگرچه که نتیجه را واگذار کردیم، اما بخاطر جنگندگی تیمم و سطح بالایی که در ۲ ست آخر نشان دادیم خوشحالم.”

امیر غفور، بازیکن ایران: “دریافتمان واقعا افتضاح بود، ولی بعد از ۲ ست اول سخت جنگیدیم و به بازی برگشتیم. بازیکنان جوان ما امروز خیلی خوب بودند و این برای تیم ما خیلی خوب است. درست است که باختیم اما تا آخر جنگیدیم و این نکته مثبتی است.”

والیبال ایران و کانادا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد