بهگزارش آریاورزش، صربستان در دومین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ ملتهای والیبال موفق شد در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه ۳ بر ۲ روسیه را از پیش رو بردارد.

نتیجه / ست‌شماری

تیم ها۱۲۳۴۵نتیجهپوئن نتیجه نهایی
روسیه25232325122108باخت در ست پنجم
صربستان20252522153107برد در ست پنجم

در حالیکه روسیه ستهای اول و چهارم را از آن خودش کرده بود در نهایت ست پنجم را با نتیجه ۱۵-۱۲ به صربستان واگذار کرد. در این دیدار دراگان لوبریک ۲۹ امتیاز کسب کرد که ۲۸ امتیاز آن از اسپک موفق بود. او تا به اینجا ۷۵ امتیاز کسب کرده که در رتبه چهارم امتیاز آورترین بازیکنان قرار گرفته است.
روسیه تا به اینجای لیگ ملتها بازی های خود مقابل لهستان و صربستان را واگذار کرده است. موزریسکی در بازی با صربستان ۲۳ امتیاز (۱۷ اسپک،۵ دفاع و ۱سرویس)را به دست آورد.


سایر بازیکنان امتیاز آور این بازی از صربستان هستند که ایگور کلیوکا ۱۸،کنستانتین بیکن ۱۷ و لیا ولاسف ۱۰ امتیاز کسب کردند.
صربها با این دو برد در هفته دوم ۳ برد و ۲ باخت در مقام هفتم لیگ ملتها قرار گرفتند. روسها هم شرایط مشابهی با صربها دارند که اگر بازی های خود مقابل استرالیا و صربستان را با نتیجه ۳-۰ پیروز میشدند در جایگاه ۴ قرار میگرفتند. هر دو تیم صربستان و روسیه امید زیادی به بازی فردا دارند تا جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشند. فردا روسیه با بلغارستان و استرالیا به مصاف صربستان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید