به گزارش آریاورزش، رقابتهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۸ در اولین دوره برگزاری جهان والیبال را با چالشی جدید روبرو کرد که همه تیمهای شرکت کننده ناچارند با هم به رقابت بپردازند. تصاویر منتخب هفته دوم این مسابقات را مشاهده خواهید نمود.

لیگ ملتها یعنی ما با شکل دیگری از زندگی ملتهای والیبال از نزدیک روبرو شویم. برای همه مردان و زنان برزیلی، والیبال، یعنی مفهوم تازه ای از واژه خانواده. همه این مردان در کنار والیبال، مسئولیت خانواده و فرزندان خود را هم برعهده دارند و این نکته نه تنها باعث ضعف آنان نشده بلکه انگیزه مضاعفی است برای موفقیتهای آنان در عرصه جهانی.
جدای از قدی که برای ما معنای مثبت بینهایت دارد😅 شاید برایتان جالب باشد بدانید VTB که بر روی پیراهن موزرسکی و یارانش نقش بسته نشانه چیست. این کلمات اختصاری مربوط به بزرگترین بانک روسیه است که رتبه ۶۶ را بین معتبرترین بانکهای جهان به خودش اختصاص داده است. بسیاری از معاملات جهانی روسیه در سطح اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا توسط این بانک صورت میگیرد حالا فقط حساب کنید حمایت از والیبال در روسیه چه معنا و مفهومی برای مردمان صنعت و تجارت این دیار دارد. گویا مردان سرزمین یخی با تمام قوا طالب قدرت هستند.
اینکه می گویند “نظم از ایثار بالاتر است” فقط یک شعار نیست. اینها مردمانی هستند که پله پله بالا رفتن، ترتیب و سلسله مراتب را بخوبی می شناسند. وگرنه معلم خوب همه جای دنیا پیدا میشود.
حال من! وقتی شرایط کاملا از کنترل خارج میشه😅
تصاویر دیدار تیم والیبال ایران و آرژانتین
تصاویر دیدار تیم والیبال ایران و آرژانتین
حلقه اتحادی که مهره اساسی جادوی جادوگر را در بازی مقابل لهستان کم داشت.
کورک همون برگ برنده ای است که از ذهن هینن برای تحقق آرزوهایش در لهستان هرگز پاک نمیشود.
همیشه در بن بست ترین شرایط یک راهی هست شاید فقط مستقیم نباشد
مدل ترکیبی این زوج همیشه این شکلی از آب درمیاد. همیشه در فراز و فرود
پیام ویژه تبریک تولد از طرف خانواده اوگنی ایوانف بازیکن سابق تیم بلغارستان که ۳ ژوئن (۱۳ خرداد) ۴۳ ساله شد. وی سالهای زیادی در بلغارستان توپ زد و در المپیک ۲۰۰۸ و ۱۹۹۶ نیز حضور داشت. جالب است بدانید وی ده سال پیش در ایران حضور داشته و در باشگاه بیم مازندران و سایپا تهران بازی کرده است.
ورزش تنها نبردی که دو رقیب را به هم نزدیک تر میکند
۱- جان اسپرا، متشخص، خونسرد و محبوب. سلفی در میان هواداران سلسائو۲- فابیان درژیزگا و تیبو غوساد پیش از دیدار لهستان و فرانسه/هر دو در پلاس لیگا توپ می زنند. غوساد در آسه کو رسوویای و درژیزگا در ایندیکپول اولشتین.۳- کوین تیلی پس از دیدار فرانسه و لهستان در میان هواداران لهستانی ۴- سونگ مین از کره در میان هواداران برزیلی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید