آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

آخرین خبرها از تیم ملی والیبال + اعلام لیست نهایی رقابتهای لیگ ملتها

تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، برنامه تیم ملی والیبال ایران در اردوی تدارکاتی صربستان به شرح زیر است:

شاگردان کولاکوویچ هفت روز در صربستان اقامت دارند و روزانه دو نوبت تمرین در صبح و عصر خواهند داشت. تیم ایران عصر روزهای جمعه و شنبه (۲۸ و ۲۹ اردیبهشت) در دو مسابقه دوستانه و تدارکاتی به مصاف صربستان می روند.

بنا بر اعلام منابع صربستان، دیدار نخستین تیم ملی در برابر صربستان امروز جمعه و پشت دربهای بسته برگزار خواهد شد ولی روز شنبه از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار و پخش خواهد شد. لازم به ذکر است ورزشگاه شهر کرالیفو همان ورزشگاهی است که صربستان در آن  رقابتهای خود در لیگ ملتها برگزار خواهد کرد.

تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال
تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال

 امیر حسین توخته به دلیل آماده نشدن ویزا همراه ملی پوشان راهی صربستان نشد. رییس فدراسیون والیبال در این خصوص گفت: امیر حسین توخته سر عتی زن جوان، چون زیر ۱۸ سال است و باید رضایتنامه والدین را برای اخذ ویزا، ارایه می کرد ویزای وی صادر نشدولی ظرف دوسه روز آینده وی نیز اعزام خواهد شد.

به نقل از شاکری؛ بعد از عدم صدور ویزای امیرحسین توخته برای سفر به فرانسه در هفته اول لیگ جهانی، فدراسیون جهانی والیبال fivb وارد ماجرا شد و با در جریان قرار گرفتن این موضوع از کنسول فرانسه در تهران خواستار همکاری نزدیک تر برای صدور روادید این بازیکن جوان شد.

تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال
تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال

اسامی نهایی تیم ملی برای رقابتهای لیگ ملتها به شرح زیر است

⭕ پاسورها

◀ فرهاد سال افزون
◀ سعید معروف
◀محمد طاهر وادی

⭕ مدافعان میانی

◀ سید محمد موسوی
◀ علی شفیعی
◀سامان فائزی
◀امیرحسین توخته
◀اصغر مجرد
◀مسعود غلامی

⭕ قدرتی دریافت کننده

◀میثم صالحی
◀میلاد عبادی پور
◀فرهاد قائمی
◀مجتبی میرزاجانپور
◀مرتضی شریفی
◀ محمد جواد معنوی نژاد

⭕ قطر پاسور

◀امیر غفور
◀صابر کاظمی
◀ پوریا یلی

⭕ لیبرو‌

◀ محمدرضا حضرت پور
◀ مهدی مرندی
◀ مصطفی حیدری

تیم ملی والیبال ایران در هفته های اول تا چهارم لیگ ملت های والیبال در کشورهای فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به میدان می رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم های کره جنوبی، بلغارستان و آلمان خواهد بود. تیم ایران ساعت ۱۷ روز سه شنبه یکم خردادماه بلگراد را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد.

تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال
تمرین آماده‌سازی تیم ملی والیبال

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi