آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

سرانجام ولاسکو، آرژانتین را هم ترک کرد/شادی وصف ناپذیر مودنا از بازگشت مربی

پردیس آریافر/به گزارش آریاورزش،پس از اختلافات پیش آمده میان استویچف و باشگاه مودنا، خولیو ولاسکو آرژانتین را به مقصد مودنای ایتالیا ترک کرد تا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ را به سرزمین خاطره های شیرینش بازگردد

کاتیا پدرینی مدیر باشگاه مودنا در این باره می گوید: حالا که خولیو ولاسکو تصمیم گرفته با فدراسیون والیبال آرژانتین قطع همکاری کند، من هم می توانم با خیالی آسوده، شادی وصف ناپذیرم را با شما شریک شوم. همیشه فکر میکردم که در ورزش نیز مانند زندگی واقعی نمیشود صرفا با خاطرات زندگی کرد. به همین دلیل فقط احترام به یک خاطره ی فوق العاده، من را برای انتخاب خولیو ولاسکو به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم مودنا ترغیب نکرد. چرا که من این اتفاق را نویدی برای آینده میدانم.

نه! من خولیو را میخواستم. مردی که نظم و انضباط ما را در ایتالیا، مودنا و دنیا تغییر داد. هر کسی که من را میشناسد، میداند که دوران سختی را سپری میکنیم برای اینکه بتوانیم دوباره فضا را آرام کنیم. شروع دوباره با ولاسکو یعنی: نه تنها تمرکز بر روی سنت، بلکه بر روی فرهنگی است که عاشق والیبال است.

مطمئن هستم مردم نیز از این اتفاق خوشحال خواهند شد و شادی آنها شوق من را نسبت به آینده افزون خواهد کرد. مرسی از خولیو ، داشتن رؤیای مشترک با یکدیگر فوق العاده است.

ولاسکو نیز در این مورد گفت: من می‌خواهم اعلام کنم که از رئیس فدراسیون والیبال آرژانتین خواسته‌ام تا به قرارداد من با تیم ملی آرژانتین پس از مسابقات قهرمانی جهان، پایان دهد. دلیل این مسئله شخصی است و به خانواده‌ام مربوط می‌شود. به همین خاطر اصلاً دوست ندارم که تصمیم من به خاطر سختی کار در آرژانتین تعبیر شود چون به هیچ وجه چنین نیست. ترک آرژانتین برایم بسیار دردآور است ولی خوشحالم در چند سال گذشته هر چه را که در مدت ۳۴ سال آموخته بودم در اختیار هموطنانم قرار دادم.

ولاسکو در سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ به ۹ جام مختلف با مودنا رسید.

خولیو ولاسکو
خولیو ولاسکو

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi