آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

حسن ختام لیگ قهرمانان والیبال اروپا+ ویدئوی اهدای جوایز

مرضیه راد/به گزارش آریاورزش، سرانجام رقابتهای حساس و تماشایی لیگ قهرمانان اروپا، به دور نهایی رسیدو باز هم این کهکشانی های شکست ناپذیر زنیت بودند که با نتیجه ۳-۲ لوبه را مغلوب کرده و بر سکوی نخست اروپا تکیه زدند. در دیگر دیدار شب سرنوشت ساز قهرمانان اروپا، پروجیا موفق شد با شکست زاکسا در رده سوم جای گیرد.

گزارش بازی

بازی لوبه و زنیت یک بازی فوق سوپر لیگ قهرمانان بود یک بازی تمام عیاری که در سطح بسیار بالایی انجام شد و تمام تماشاچیان را مدتها روی صندلی های ورزشگاه میخکوب کرد. توپهای رفت و برگشتی فوق العاده ای که همانند بازی تنیس چشم ها را از یک سمت زمین به طرف دیگر  بدون ذره ای پلک زدن همراه می کرد. هر قدر از زیبایی این بازی دیدنی گفته شود باز هم زبان قاصر است از این همه جذابیت. #این_است_والیبال

هر دو تیم لوبه و زنیت تمام تلاش خود را کردند و صحنه های فراموش نشدنی را در خاطر به جای گذاشتند. از سرویس های لئون گرفته تا دفاع های استانکوویچ و اسپک های سندر آمریکایی و میخائیلوف روسی همه و هم مانند قطعات پازل در کنار هم قرار گرفتند که فراتر از برد و باخت این بازی، لحظات به یاد ماندنی را برای همه والیبال دوستان به جای بگذارد.

در لحظات حساس بر سر امتیاز، کوچکترین خطایی از هیچ کس چه داور چه بازیکن و حتی مربی رخ نداد. و در بین تشویق تماشاچیان و جو پر هیاهوی سالن زنیت، همه منتظر نتیجه بودند و چقدر زیبا این لحظات پدید آمدند و چقدر زیبا بود تماشای این همه شخصیت مداری که در سراسر بازی کاملا هویدا بود.

لیگ قهرمانان والیبال اروپا 2018
لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۲۰۱۸

بازی در همه ستها پایاپای پیش رفت. زنیت با سرویس فوق العاده لئون توانست ۲۹-۲۷ ست اول را به سود خود رقم بزند. و ست دوم در عین بازی شگفت انگیز تیم زنیت، این تیم لوبه بود که ۵-۱ بازی را آغاز کرد. در این ست استانکوویچ واقعا بینظیر بود. و زنیت ۲۵ -۱۸ ست دوم را واگذار کرد.

در ست سوم حملات بی نظیر دو تیم ادامه داشت و بار دیگر این تیم لوبه بود که توانست ست سوم را از آن خود کند. اما تیم زنیت از امتیاز میزبانی خود استفاده کرد و به بازی برگشت و توانست دو ست آخر را از آن پرقدرت تر پیش ببرد و برای چهارمین بار پیاپی قهرمان اروپا شود.

در زمان انتخاب تیم رویایی، باز هم این کوبایی ها بودند که در شگفت انگیزترین رقابتهای قاره سبز، مثل یک برند معتبر بر سکوی های جهانی می درخشیدند. خوانتورنای ساکن ایتالیا و لئون مقیم لهستان به عنوان برترین بازیکنان قدرتی دست پیدا کرده و دو هموطن در کنار هم روی سکو قرار گرفتند. این بازی آخر لئون برای تیم زنیت کازان بود و فصل بعد برای پروجیا توپ خواهد زد. لئون تمام تلاشش را کرد تا با بهترین نتیجه و بهترین بازی خود از زنیت جدا شود و با تمام وجودخاطره ای فراموش نشدنی برای زنیت بجا گذاشت و ستاره میدان شد. در تمام لحظات اهدای جوایز اشک شوق قهرماتی مجدد و ستاره ماندن از یک سو و غم جدا شدن از زنیت قلب همه هواداران تیم کهکشانی را با خود همراه کرد.

لیگ قهرمانان والیبال اروپا 2018
لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۲۰۱۸

تیم منتخب این دیدارها به شرح زیر است:

 

ارزشمندترین بازیکن: ماکسیم میخائیلوف از زنیت

بهترین لیبرو: ژنیا گربنیکوف از لوبه

بهترین مدافعین: دراگان استانکوویچ از لوبه و مارکو پودراشچانین از پروجیا

بهترین دریافت :ننده: اوسمانی خوانتورنا از لوبه و ویلفردو لئون از زنیت

بهترین پشت خط زن: تسوتان سوکولوف از لوبه

بهترین پاسور: الکساندر بوتکو از زنیت

لیگ قهرمانان والیبال اروپا 2018
لیگ قهرمانان والیبال اروپا ۲۰۱۸

برای دانلود ویدئو با حجم ۳۸ مگابایت کلیک کنید

 

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi