آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

رقابت نفسگیر ۳+۱ در لیگ قهرمانان والیبال اروپا + آمار ستارگان تا به اینجا

به گزارش آریاورزش، ترکیب تیم های راه یافته به دور پایانی لیگ قهرمانان والیبال اروپا تا حد زیادی یکدست اروپایی شده است و کمتر بازیکنی از قاره های دیگر در این مرحله به چشم میخورد.

عملکرد اکثریت ستارگان چهار تیم پروجیا، لوبه، زنیت و زاکسا در رقابتهای فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ از آغاز فصل بسیار چشمگیر بوده و این مسابقات نشان داد شاخص بودن بسیاری از ستارگان، تنها نتیجه تبلیغات نیست و این بازیکنان به حق شایسته عناوینی هستند که طی سالیان متمادی به آن دست یافته اند.

این رقابتها به میزبانی کازان برگزار خواهد شد و این شانس آلکنو را برای یک قهرمانی دیگر بالا خواهد برد. بازی های دور فینال در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه اغاز خواهد شد.

⏰ ساعت ۱۷:۳۰
🔸 زاکسا – لوبه

⏰ ساعت ۲۰:۳۰
🔸 پروجا – زنیت

نکته قابل ملاحظه این است که حضور دو تیم از ایتالیا نشان دهنده تأثیر بها دادن به رقابتهای سوپر لیگ در این کشور والیبال خیز اروپایی است.

لیگ قهرمانان والیبال اروپا
لیگ قهرمانان والیبال اروپا

آمار قابل ملاحظه برخی از ستارگان راه یافته ۴ تیم به دور نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸ به شرح زیر می باشد:

نکته: همه بازیکنان مطرح تیمها بوطر کامل معرفی نشدند.

الکساندر آتاناسیه ویچ:

الکس همچنان با ۲۳۵ امتیاز در صدر امتیازآورترین بازیکنان قاره سبز است. ترکیب وی و ایوان زایتسف از پروجیا تیمی نفوذناپذیر ساخته است.  و ACE های تماشایی او نه تنها در لیگ ایتالیا بلکه در لیگ قهرمانان نیز زنگ خطری است برای رقبای صربستان در مسابقات لیگ ملتها.

الکساندر آتاناسیه ویچ
الکساندر آتاناسیه ویچ

ویلفردو لئون:

لئون که به دلیل میزبانی کازان از بازی های دور فینال لیگ قهرمانان والیبال اروپا ، در دور پلی آف این مسابقات حضور نداشت؛ حتی با وجود بازی های کمتر، همچنان در میان ۱۵ دریافت کننده برتر و جزو ۱۰ سرویس زننده نخست رقابتهای لیگ قهرمانان جای دارد. لئون فصل بعد را در پروجیا حضور دارد.

ویلفردو لئون
ویلفردو لئون

تسوتان سوکولوف

تسوتان بلغار که در مسابقات لیگ ایتالیا، بسیار خوش درخشید در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا هم در بین چهار مهاجم و چهار امتیازآور برتر جای دارد. تسوتان متولد آخرین روز سال ۱۹۸۹ است و ۲۹ سال سن دارد.

تسوتان سوکولوف
تسوتان سوکولوف

اوسمانی خوانتورنا

اوسمانی در کنار لوبه سال پرباری را پشت سر گذاشت و به همراه تیمش، همیشه یک پای ثابت فینال رقابتهای مختلف فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ ایتالیا (فینال سوپر لیگ)، اروپا (فینال لیگ قهرمانان اروپا) و جهان (جام باشگاه های جهان) بود. اوسمانی ۸ امین مهاجم برتر و ۷ امین امتیازآور رقابتهای لیگ قهرمانان اروپاست. خوانتورنا سال گذشته در ترکیب تیم ایتالیا حضور نیافت ولی امسال حضور وی در تیم آتزوری و در کنار زایتسف در اولین دور از مسابقات لیگ ملتها، نوید بازی های جذابی از ایتالیا را می دهد.

اوسمانی خوانتورنا
اوسمانی خوانتورنا

ماکسیم میخائیلوف

ماکسیم که همواره یک از اسامی مطرح مسابقات جهانی است امسال را نیز در کنار زنیت کازان، به همراه قهرمانی های پی در پی، عناوین شخصی زیادی را نیز بدست آورد. میخائیلوف امسال را نیز در انسجام تیمی زنیت، نقش مؤثری ایفا کرد و بی شک حضور وی در دور فینال، از زنیت کازان، سپر دفاعی سرسختی خواهد ساخت.

ماکسیم میخائیلوف
ماکسیم میخائیلوف

سم درو

سم، جوان باانگیزه ای بود که انتخاب وی به عنوان کاپیتان تیم بلژیک توسط ویتال هینن، انتقادات زیادی را به همراه داشت ولی حضور او در تیمهای صاحب نام جهان دلیل محکمی بر شایستگی وی در تصاحب این جایگاه شد. سم درو که در دیدار فینال پلاس لیگای لهستان امتیازآورترین بازیکن بود، در پلی آف رقابتهای لیگ قهرمانان نیز ۷ امین امتیازآور برتر شد.

سم درو
سم درو

ماریوس تورز

ماریوس ۲۶ ساله اصالتا اهل پورتوریکو بوده دومین امتیازآور برتر لیگ قهرمانان اروپا است. ماریوس در پلاس لیگا لهستان نیز بازی زیبایی را ارائه داد گرچه نتوانست به همراه زاکسا عنوان قهرمانی را کسب کند.

ماریوس تورز
ماریوس تورز

ایوان زایتسف

محبوب ترین بازیکن ایتالیایی تیم پروجیا، فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ را بسیار زیبا آغاز و گرچه چالش های زیادی را با تیم ملی و تیم باشگاهی اش پشت سر گذاشت اما همچنان در صدر اخبار آتزوری باقی ماند. زایتسف که هنوز بر سر پست خود با تیم پروجیا کمی مشکل دارد؛ اما سرانجام تصمیم خود را برای همراهی تیم ملی آتزوری گرفت و به جمع لاجوردی پوشان ایتالیا بازگشت. گرچه هنوز برخی از کارشناسان معتقدند ظرفیتهای ایوان، بسیار بیش از چیزی است که وی امسال ارائه داد و حضور او در پست خود می تواند عملکرد قابل قبول تری از وی به همراه داشته باشد.

ایوان زایتسف
ایوان زایتسف

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi