آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیسیناچ : میلاد به تدریج نشان داد که بازیکن بزرگی است + گالری تصاویر جشن قهرمانی

میلاد عبادی پور

پردیس آریافر/ به گزارش آریاورزش، ابتدای فصل باشگاهی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ لیگ برتر لهستان با یک اتفاق نادر برای والیبال ایران و لهستان همراه بود. باشگاه اسکرا بلهاتوف که یکی از تیم های قدرتمند لهستانی است، دریافت کننده تیم ملی کشورمان را که در آستانه ۲۴ سالگی قرار داشت و در رقابت های ملی خوش درخشیده بود، جذب کرد تا میلاد به عنوان اولین بازیکن ایرانی وارد رقابت های پلاس لیگا شود.
کشوری که پیش از آن در رقابت های ملی همواره از رقبای خاص ایران بوده و گاها رابطه میان بازیکنان دو تیم تنش زا بوده است. شاید میلاد نه تنها به عنوان «لژیونر» بلکه به عنوان یکی از آرام ترین بازیکنان ایران، حکم سفیر صلح و دوستی در کشور عقاب ها باشد.

میلاد عبادی پور از جمله بازیکنان احساساتی ایران است که گاها ممکن است در لحظات حساس دچار افت شود. شاید همین ویژگی او موجب شد در سال های ابتدایی ورودش به تیم ملی بزرگسال با واکنش منفی مردم همراه شود. اما میلاد مأیوس نشد و رفته رفته شایستگی خود را اثبات کرد تا برای کسب تجربه بیشتر، در حالی که عنوان بهترین دریافت کننده رقابت های قهرمانان قاره ها را در دستان خود داشت، کوله بارش را جمع کرد و راهی سرزمین عقاب ها شد تا در کنار لیسیناچ، ولازوی، کلوس و سایر بازیکنان بزرگ و باتجربه ای که سالیان سال است در لهستان شاغل هستند، تجربه اندوزی کند.

با این وجود او وارد محیطی شد که هیچ چیز از آن نمیدانست و مجبور بود شرایط جدیدی را تجربه کند و با فرهنگ کشوری دیگر هماهنگ شود. او حتی مطمئن نبود در پایان چه چیزی در انتظار اوست.

سرچکو لیسیناچ، مدافع تیم ملی صربستان و هم بازی میلاد در اسکرا بلهاتوف خاطره ای از روزهای ابتدایی میلاد تعریف میکند و میگوید: ” من اولین بازی میلاد را یادم هست. ابتدای فصل، بعد از بازی اول او پیش من آمد و گفت: “داداش، بازی کردن برایم سخت است، اینکه بتوانی در تمامی بازی ها خوب باشی، انرژی ات را حفظ کنی و به نحوی حداکثرت را به اجرا بگذاری که جایی از کار نلنگد، واقعا مشکل است.”

من هم در جواب به او گفتم: ” داداش، این فصل هم تمام میشود. اگر بخواهی اینطور فکر کنی، در پایان بدترین فصل تو خواهد بود. “

به هر صورت عبادی پور که در ابتدای فصل شروع متوسطی داشت، اما در پایان و مرحله حساس پلی آف یکی از درخشان ترین عناصر کلیدی اسکرا بلهاتوف بود. لیسیناچ با ذکر این نکته و تمجید از میلاد گفت: ” میلاد به تدریج نشان داد که بازیکن بزرگی است و میخواهد مثل ما در تمامی بازی ها برنده شود. او به سرعت خودش را در تیم جا کرد و ما همه به همدیگر کمک کردیم تا توانستیم طلای لیگ را با یاری یکدیگر برنده شویم. “

میلاد عبادی پور در طی این هشت ماه، حرفه ای گری را آموخت، یاد گرفت چطور بر احساسش غلبه کند و قاعدتا زمانی که برگردد دیگر آن میلاد سابق نخواهد بود.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi