آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

ماجراهای الکس آتاناسیه‌ویچ و هوادارانش / حتی حین بازی هم فراموششان نمی‌کنم

الکساندر آتاناسیه‌ویچ

به گزارش آریاورزش، الکساندر آتاناسیه‌ویچ که بابت انرژی فوق‌العاده و روحیه شادابش، در میان پارتیزان‌ها از او یک سوپراستار ساخته است؛ این روزها هنرنمایی‌هایش در ایتالیا از یک سو و شیطنت‌ها و صمیمیت‌اش با هواداران، از سوی دیگر جایگاه وی را در ایتالیا ارتقا داده است. او که در میان فرزندان بازیکنان معروف است به عمو «باتا»٬ در گفتگویی از نحوه شکل‌گیری این ارتباط صمیمی صحبت کرده است که در ادامه می‌توانید صحبت‌های شنیدنی عمو «باتا» را مشاهده کنید.

با اینکه الکس به دلیل چهره بامزه و رفتار خوش اخلاقش در میان اکثر والیبال‌دوستان هوادار دارد٬ اما او باز هم با خنده می‌گوید:

الکس: طرفداران رقیب من را خیلی دوست ندارند… با این حال بعد از هر بازی در لوبه، ترنتو یا مودنا به خیلی از آنها امضاء می‌دهم. همیشه با آنها شوخی می‌کنم و می‌گویم چرا موقع بازی برای من سوت می‌زدند ولی الان امضاء می‌گیرند؟ و آنها هم قسم می‌خورند که کار آنها نبوده است.

– وقتی از آتاناسیه‌ویچ می‌پرسند که آیا در حال حاضر او محبوب‌ترین بازیکن والیبال در ایتالیاست؟ با خنده پاسخ می‌دهد که:

الکس: نه! خب، زایتسف، جانه‌لی و یکسری از بازیکنان ایتالیایی اسطوره هستند. نمی‌توانم به شما بگویم که زایتسف چقدر در ایتالیا خاطر خواه دارد. او از هر کسی در اینجا محبوب‌تر است. اما خب من هم دارم یواش یواش جایگاه بهتری در بین بازیکنان محبوب پیدا می‌کنم و بین ۱۰ بازیکن محبوب قرار گرفتم.

الکساندر آتاناسیه‌ویچ
الکساندر آتاناسیه‌ویچ

– شاید مزیت تو این است که در لهستان و حتی سایر کشورها بسیار محبوب هستی، در واقع چیزی است که ما هر ساله در مسابقات جهانی شاهدش هستیم …

الکس – خب من هیچ‌وقت تقاضای کسی را برای امضاء دادن یا عکس گرفتن رد نمی‌کنم. حتی گاهی پیش آمده که اتوبوسم دیرش شده و کل تیم به خاطر من صبر می‌کنند، که البته خودم این را دوست ندارم. ولی خب در مورد شهرت، ما می‌فهمیم که چقدر آدم‌های اطراف ما محبوب هستند، پودراشچانین، پتریچ، ایوُویچ و….

برگردیم به پروجا، ظاهرا مردم آنجا به شدت به تو علاقمند هستند…

الکس: من پنج سال است که در این باشگاه هستم و رابطه‌ام با هواداران دوستانه است. تمامی بازیکنان دارای یک لقب و حداقل یک شعار هستند! من تنها کسی نیستم که مورد لطف قرار گرفتم، شاید رابطه‌ام با هواداران خاص باشد. چون من آدم خیلی خونگرمی هستم، برای همین در طول بازی یادم نمی‌رود که به سمت‌شان برگردم و از آنها دعوت کنم که بیشتر ما را تشویق کنند. هواداران به ما معنا می‌دهند. نمی‌دانید وقتی مقابلشان بازی می‌کنیم چقدر نیرو می‌گیریم. واقعا حس شگفت‌انگیزی است.

– همه می‌دانند که تو عاشق این هستی که بعد از بازی‌ها میکروفون دستت بگیری و خودت همراه با تماشاگران شروع به خواندن کنی. شعار یا آهنگی هست که دوست داشته باشی؟

الکس: بله، یک آهنگی هست که برای من خیلی خاص است و هواداران هم این را می‌دانند. برای همین هر بار که میکروفون دستم می‌گیرم کل سالن برای آن آهنگ آماده هستند.

الکساندر آتاناسیه‌ویچ
الکساندر آتاناسیه‌ویچ

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi