آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

وقتی پست اختصاصی اغوین انگاپت کمی هم رنگ و بوی ایرانی می گیرد

به گزارش آریاورزش، اغوین انگاپت با همراهی پسرش و نمر عبدالعزیز پشت خط زن هلندی ( پاسور سابق با اصالتی مصری) تیم میلانو ( سومین امتیازآور دوره مقدماتی سوپر لیگ ایتالیا) سلفی را ثبت می کنند که در یکی از رستوران های قطر گرفته شده است و حضور اغوین و نمر را برای شرکت در جام امیر قطر، در این کشور تایید می کند. انگاپت در این پست، ۴ چیز را جزو موارد مهم زندگیش معرفی میکند:

خانواده، برادران واقعی، مودنا و رقابتهای ساحلی که بنام اغوین انگاپت هر ساله برگزار می شوند.

و این نشان می دهد گرچه اغوین انگاپت بدلیل اختلافات بوجود آمده با استویچف از مودنا جدا شد ولی هنوز قلبش با زردآبی های مودناست.

ولی در این تصویر پنجمین مورد از موارد مهم زندگی مربوط می شود به استفاده از هنر دست مردان ایران زمین”رومیزی های قلمکاری شده” که هر جای دنیا هم که باشی جایگاه ویژه خود را دارند.

لازم به ذکر است بازی های جام امیر قطر از شب گذشته آغاز شده است. اغوین انگاپت و یارانش در تیم الریان بازی نخست را پیروز شده اند. تیم العربی هم به رهبری محمدرضا تندروان به پیروزی نخست خود دست یافته و پنجشنبه قرار است الریان و العربیه در نیمه نهایی به مصاف هم بروند.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

turgutreis escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi instagram beğeni hilesi