آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

تکرار قهرمانی های پی در پی زنیت کازان در سوپر لیگ والیبال روسیه ۲۰۱۸

زنیت کازان روسیه

به گزارش آریاورزش، زنیت کازان بار دیگر قهرمان روسیه شد و بازیکنان کازان جام دیگری را در این فصل بالای سر بردند. این در حالیست که زنیت میزبان بازی های نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا در ۱۲ و ۱۳ می(۲۲ و ۲۳ اردیبهشت) در تاتارستان نیز هست و فرصت خوبی برای قهرمانی مجدد آنهاست.


سرمربی این تیم آلکنو از قهرمانی مجدد این تیم در لیگ برتر روسیه بسیار خوشحال است و از تیم و بازیکنان خود رضایتمندیش را اعلام داشت. در این فصل تیم زنیت کازان جامهای لیگ برتر روسیه، سوپر جام و جام باشگاه های جهان را از آنِ خود کرده است و در انتظار جام چهارم است تا آن را نیز بالای سر ببرد (جام باشگاه های اروپا در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا).

در بازی فینال لیگ برتر روسیه تیم زنیت کازان توانست ۳-۰ زنیت سنپترزبورگ را شکست دهد و با کسب امتیاز پایانی توسط متیو اندرسون فوق ستاره آمریکایی این تیم، مدال طلای این فصل را نیز از آن خود کند.
زنیت کازان در دوبازی رفت و برگشت به ترتیب ۳-۲ و ۳-۰ تیم زنیت سنپترزبورگ را شکست داد و بار دیگر قهرمان روسیه شد هیچ تیم روسی تاکنون به چنین افتخاراتی دست پیدا نکرده است.

زنیت در ۱۰ سال گذشته، ۹ باز قهرمان لیگ برتر روسیه شده است که قدرت و صلابت بسیار بالای این باشگاه را به رخ والیبال جهان میکشاند.
آلکنو در مصاحبه مطبوعاتی خود اظهار داشت : ما ۱۰ روز تا مسابقات لیگ قهرمانان اروپا فرصت داریم که فرصت بسیار مطلوبی است و میتوانیم تا در این مدت با تمرینات خوب و جلسات منظم برای آن مسابقات آماده شویم و بار دیگر قهرمانی در آن تورنمت را نیز تکرار کنیم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد