آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پایان یک فصل موفق در ایتالیا برای جوان بلند قامت اصفهانی

به گزارش آریاورزش و به نقل از علی شاکری، ملی پوش ایرانی ورونا با خداحافظی رسمی با هم تیمی هایش و مسئولان باشگاه ایتالیایی تا آخر هفته در ایران خواهد بود تا بتواند هر چه زودتر به اردوی تیم ملی در راه لیگ ملت ها ملحق شود .

معنوی نژاد گفت: حضور در اروپا تجربه خوبی بود . نکات جدیدی را آموختم و‌ در مجموع از همه چیز رضایت دارم و‌ درس های تازه ای فراگرفتم.پیشنهادهای زیادی چه در ایتالیا و سایر تیم های اروپایی دارم که باید با سنجیدن و مشورت تصمیم بگیرم.

معنوی نژاد ادامه داد: به نظرم بازی لوبه و پروجا در فینال بازی های سختی خواهد بود ، اما از دید من شانس پروجا برای قهرمانی خیلی زیاد است. در پایان بازی های ورونا گفت و گوی اختصاصی با گربیچ نداشتم و‌ او‌ در خاتمه بازی ها از همه بازیکنان تشکر کرد و تلاششان را ستود. تا آخر هفته سعی می کنم در ایران باشم و‌ بتوانم به اردوی تیم ملی ملحق شوم و‌‌‌‌ در خاتمه از همه متشکرم چه در داخل ایران و چه در ایتالیا به من کمک کردند تا بتوانم در نخستین تجربه ام موفق باشم.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد