آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

لیگ ملت‌های والیبال چگونه تیم‌ها را به چالش خواهد کشید؟

آشنایی با NVL: nations volleyball league

لیگ ملت‌های والیبال

به گزارش آریاورزش، مسابقات لیگ ملت‌های والیبال از ۴ خرداد سال جاری آغاز خواهد شد (مشاهده برنامه مسابقات لیگ ملت‌های والیبال) و ۱۶ تیم برتر جهان در ۲ بخش مردان و زنان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. طبق ادعای فدراسیون بین‌المللی والیبال این مسابقات که به جای لیگ جهانی برگزار خواهند شد، تیم‌های شرکت‌کننده را نسبت به لیگ جهانی بیشتر به چالش خواهد کشید و بهترین فرصت برای کشف استعدادهای نوظهور والیبال به حساب می‌آیند. آریاورزش توجه شما را به نکاتی خواندنی درباره این مسابقات جلب می‌کند:

  • هر یک از تیم‌ها حداقل ۱۵ مسابقه انجام خواهد داد که نسبت به مسابقات لیگ جهانی، هر تیم ۶ بازی بیشتر انجام خواهد داد.
  • ۱۶ تیم بعد از انجام ۱۵ بازی در دور مقدماتی در یک جدول کلی رده‌بندی خواهند شد و ۵ تیمی که بیشترین تعداد برد و امتیاز داشته باشند را به همراه میزبان (فرانسه در بخش مردان و چین در بخش زنان) راهی مرحله نهایی خواهند شد که در آن مرحله در ۲ گروه ۳‌تیمی با هم رقابت خواهند کرد و از هر گروه ۲ تیم راهی نیمه‌نهایی خواهند شد و برندگان ۲ مسابقه نیمه‌نهایی راهی فینال رقابت‌ها خواهند شد.
  • مسابقات بخش مردان از تاریخ ۴ خرداد و بخش زنان هم از ۱۴ خرداد آغاز خواهند شد.
  • مسابقات مردان روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه برگزار خواهند شد و مسابقات بخش مردان در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه.
  • مرحله نهایی در اواسط تیر ماه و طی ۵ روز برگزار خواهند شد.
لیگ ملت‌های والیبال
لیگ ملت‌های والیبال

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi