سرهنگ صانعی: در لیگ برتر ۹۷، تیمداری می کنیم

رعد پدافند کاشان – شهرداری تبریز

به گزارش آریاورزش، سرهنگ محمد صانعی مدیرکل تربیت بدنی پدافند هوایی گفت: اگر تیم‌های نظامی در لیگ‌هایی مثل لیگ برتر والیبال حضور نداشته باشند، بازیکنان سرباز این تیم‌ها باید به خدمت سربازی اعزام شوند و ۲ سال از بهترین‌ دوران ورزشی خود را از ورزش دور باشند اما ما شرایطی فراهم کردیم که والیبالیست‌های سرباز شرایط حضور در لیگ را داشته باشند. بالطبع فدراسیون والیبال هم باید همکاری‌های لازم را با تیم‌های نظامی انجام دهد؛ از قبیل قائل شدن تخفیف در پرداخت حق ورودیه لیگ، نگرفتن هزینه اجاره سالن تمرین و…‌‌، اما فدراسیون والیبال در خصوص ورودیه لیگ به هیچ‌وجه کوتاه نیامد و تنها امتیازی که برای ما قائل شد این بود که اجازه داد، حق ورودیه را طی ۳ قسط پرداخت کنیم. به همین‌خاطر اسپانسر تیم رعد پدافند ۳ چک ‌۳۰ میلیون تومانی به فدراسیون داد و هر ۳ چک در تاریخ مقرر وصول شد.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و رعد پدافند کاشان

وی با تاکید بر اینکه علیرغم سقوط تیم پدافند در سال ۹۶ به لیگ دسته اول قصد دارند با نام دیگری در لیگ برتر شرکت کنند، گفت: درست است که رعد پدافند به لیگ دسته یک سقوط کرد اما ما به دنبال آن هستیم که در فصل جدید لیگ برتر والیبال با نام دیگری تیم‌داری کنیم. این را هم بگویم که در حال حاضر تیم تمرینات خود را برای حضور در مسابقات خرداد ماه ارتش‌های جهان در کانادا شروع کرده و قرار است با نام نیروهای مسلح در این رقابت‌ها شرکت کنیم. شاکله اصلی تیم متشکل از همان بازیکنان حاضر در تیم رعد است که با هدایت نفرزاده راهی کانادا خواهند شد. تصمیم داریم همین تیم را حفظ کنیم تا زمانی که فصل جدید لیگ برتر شروع می‌شود، در لیگ حضور داشته باشیم.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و رعد پدافند کاشان
brother and sister sex tape anal sex through open crotched pajama nias forzadas valeria nemechenko tiny girlfriend gets anal and can fetish piss anal porn fuqer xhamsterporn.me