آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ یکی بر بالای دست دیگری بر بالای سر، معنوی‌نژاد و رونالدو در آسمان هفتم

به گزارش آریاورزش“، یکی از ویژگی های اصلی کریس رونالدو در همه این سال ها که تعجب بسیاری را به همراه داشته، پرش های فوق العاده اوست که نشان از آمادگی بدنی بالای او دارد. در دیدار شب گذشته هم رونالدو بار دیگر قابلیت عجیبش برای پرش و زدن ضرباتی که کمتر بازیکنی توانایی آن را دارد، به نمایش گذاشت. بعد از اینکه بوفون ضربه لوکاس واسکس را دفع کرد، توپ در سمت راست به دنی کارواخال رسید و او هم با یک سانتر، توپ را به محوطه جریمه رئال فرستاد. اینجا بود که رونالدو یکی از لحظات جادویی اش در لیگ قهرمانان را ثبت کرد. در حالی که دی شیلیو با قدی حدود ۱٫۸۲ قصد داشت توپ را با ضربه سر بزند، رونالدو با پرشی استثنایی، توپ را در حالی که دو متر و ۲۳ سانتی متر از زمین فاصله داشت، با یک ضربه برگردان دیدنی تبدیل به گل کرد. این گل به اندازه ای دیدنی بود که حتی هواداران یوونتوس را وادار به تشویق کرد و زین الدین زیدان را هم متعجب کرد.

 

در والیبال نیز محمد جواد معنوی نژاد از این ویژگی برخوردار است. معنوی نژاد که این روزها در اوج آمادگی در تیم ایتالیایی ورونا بازی می کند، با درخشش خود در زمین باعث شد که گربیچ بیش از پیش به وی اعتماد کند و در بیشتر بازی ها او را به عنوان بازیکن ثابت در زمین قرار دهد و دو بار عنوان ارزشمند ترین بازیکن (MVP) را به خود اختصاص دهد. نمایش بسیار زیبای جواد در این تیم باعث شده که او امسال هم به مانند سالهای گذشته پیشنهادهای خوبی از کشور های دیگری داشته باشد.


پس از گل تماشایی و قیچی برگردان کریستیانو رونالدو در بازی روزگذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال رئال مادرید و یوونتوس تصاویر مختلفی از صحنه به ثمر رسیدن این گل زیبا در فضای مجازی منتشر شد. در همین خصوص باشگاه والیبال ورونا در عکسی که در صفحه رسمی اش منتشر کرده است تصویر آبشار بلند محمد جواد معنوی نژاد را با ضربه قیچی رونالدو مقایسه کرده است. در این عکس نشان داده شده که ارتفاع ضربه رونالدو ۲ متر و ۳۸ سانتیمتر است و ارتفاع آبشار معنوی سه متر و ۶۵ سانتیمتر است که یک متر و ۲۲ سانتیمتر از ارتفاع دو متر و ۴۳ سانتیمتری تور والیبال بالاتر است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi