آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

🎙سیچلو : از جمعیتی که برای حمایت به سالن آمده بودند متشکرم

قهرمانی امیدهای جهان۲۰۱۷/ایران-الجزایر

به گزارش آریاورزش و به نقل از فدراسیون والیبال، خوان سیچلو پس از پیروزی مقابل الجزایر اظهار داشت: از جمعیتی که برای حمایت به سالن آمده بودند تشکر می کنم. بازی کردن همیشه مقابل تماشاگرانی که می آیند و شما را حمایت می کنند قشنگ است. همیشه گفتم ما از این بازی ها درس می گیریم و فکر می کنم بعضی از این بچه ها دوست دارند هر روز به مدرسه بروند و یاد بگیرند یا فقط بروند به مدرسه و روی نیمکت بنشیند و حتی یاد نگیرند.

وی در مورد این دیدار افزود: در مورد دست کم گرفتن حریف همیشه صحبت کرده ایم اما مجددا بازیکنان در ست اول بازی حریف را دست کم گرفتند. امروز در ست اول آنها بهتر از ما بازی کردند و توانستند در ست اول، بازی را از ما ببرند و این چیزی است در ورزش اتفاق می افتد و هر تیمی بهتر بازی کند برنده می شود و باید بدانیم معنی لذت در ورزش چیست، اینکه تمام توان خود را بگذاریم و از بردن لذت ببریم همیشه.

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در پایان تصریح کرد: باید منتظر بازی با ترکیه باشیم و ببینیم شانسی برای صعود داریم یا خیر.

قهرمانی امیدهای جهان۲۰۱۷/ایران-الجزایر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

tempobet giris
Tablet Servisi