آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

پلاس لیگا به ایستگاه پلی آف رسید + عملکرد خیره کننده میلاد در پلاس لیگا

میلاد عبادی‌پور

پردیس آریافر/به گزارش آریاورزش، پلاس لیگای لهستان یکی از طولانی ترین سوپر لیگهای والیبال جهان است که هر ساله تا آغاز رقابتهای جهانی ادامه پیدا میکند.

در این جام قهرمانی مردان، جدول رده بندی پلاس لیگا نیز همانند سایر کشورهای قاره اروپا بر اساس امتیازات می باشد.بدین ترتیب بعد از پایان مرحله گروهی که با ۱۶ تیم آغاز می شود، ۶ تیم نخست جدول به مرحله پلی آف صعود می کنند. اما با این تفاوت که دو تیم صدرنشین لیگ، که در حال حاضر زاکسا و اسکرا هستند؛ مستقیما به مرحله نیمه نهایی راه می یابند.
تیم سوم تا ششم جدول رده بندی نیز باید برای راه یابی به نیمه نهایی و قرار گرفتن مقابل زاکسا و اسکرا با هم به رقابت بپردازند تا ۴ تیم کامل شوند. بدین صورت که تیم سوم یعنی لوتوس ترفل با تیم ششم یعنی ژنبسکی ویگل مسابقه خواهد داد و تیم چهارم یعنی آسه کو رسوویا و تیم پنجم یعنی ایندیکپول اولشتین نیز با هم دیدار خواهند کرد.
میزبانی مسابقات نیز نخست با تیمی است که رتبه پایین تری در جدول گروهی دارد. پس از مشخص شدن چهره های راه یافته به نیمه نهایی، زاکسا باید با برنده دیدار آسه کو رسوویا و ایندیکپول اولشتین مسابقه دهد و اسکرا نیز به مصاف برنده دیدار لوتوس ترفل و ژنبسکی ویگل خواهد رفت.

نکته قابل توجه در پلاس لیگا، برای تعیین رده هفتم به بعد نیز فرمول خاصی در نظر گرفته شده و حتی برای کسب جایگاه هفته تا نهم نیز مسابقاتی برگزار خواهد شد.

میلاد عبادی پور دریافت کننده ملی پوش کشورمان نیز در این لیگ معتبر بازی می کند که آمار خوبی از خود به جای گذاشته است. در زیر آمار او را مرور می کنیم:

میلاد یک فصل در پلاس لیگا بازی کرده است. تعداد  ۲۸ بازی انجام داده و ۲۷۱ امتیاز بدست آورده است. ۳۰ امتیاز سرویس و ۲۳ امتیاز دفاع کسب کرده است.  در بازی با چارنی رادوم ۱۹ امتیاز گرفته که امتیازآورترین بوده (بیشترین امتیازی که توی پلاس لیگا آورده همین بازی است). بیشترین امتیاز بلاک، ۴ دفاع در بازی با چارنی رادوم و بیشترین امتیاز ace  ۳ ،ace در بازی با لوتوس بوده است.

آمار عملکرد میلاد عبادی پور در پلاس لیگا
آمار عملکرد میلاد عبادی پور در پلاس لیگا

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد