آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

عبادی‌پور و ادامه حرفه‌ای‌گری‌ها در لهستان + عکس

میلاد عبادی‌پور - اسکرا بلهاتوف

آریاورزش / در حالی که اکثر باشگاه‌های ورزشی در اروپا با جذب چندین اسپانسر و تبلیغات سعی دارند بهترین شرایط را برای ورزشکاران خود فراهم کنند؛ اما ورزشکاران ایرانی گاهی حتی از کمترین امکانات قانونی خود مانند  یک دست لباس ورزشی باکیفیت بی‌بهره هستند و گاها شنیده شده لباس تمرین تیم ملی فوتبال پس از یکبار شستشو آب می‌روند!!

در این میان باشگاه بزرگ و اروپایی اسکرا بلهاتوف لهستان که میلاد عبادی‌پور دریافت‌کننده تیم ملی کشورمان را در اختیار دارد٬ حتی برای لباس‌های رسمی تیمشان نیز اسپانسر جداگانه‌ای دارند.

شرکت تولیدی پوشاک مردانه «پاکو یورنته» اسپانسری لباس‌های رسمی تیم اسکرا بلهاتوف را بر عهده دارد و آنها از کت و شلوار، کراوات و جوراب این برند برای  شرکت در مراسم‌های رسمی استفاده می‌کنند. از این‌رو بازیکنان این تیم با حضور در فروشگاه پوشاک «یورنته» به امضای محصولات فروشگاه پرداختند.

جالب است بدانید صاحب اصلی این شرکت پاکو یورنته معروف، بازیکن سابق اسپانیا و پدر مارکوس یورنته بازیکن تیم رئال مادرید است. یورنته به دلیل کیفیت و رقابت خوب بازار پوشاک لهستان٬ اقدام به راه‌اندازی خط تولید شرکت خود در سرزمین عقاب‌های سرخ و سفید نموده است.

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد