آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

⭐️ پایان شایعه نقل و انتقالات / لوکا به مودنا نمی‌رود

ریکاردو لوکارلی

به گزارش آریاورزش٬ ریکاردو لوکارلی ستاره تیم ملی والیبال برزیل بصورت رسمی قرارداد خود را با باشگاه «ای ام اس تائوبات» تمدید کرد و به تمامی شابعات خاتمه داد.

پیش از این شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر اینکه باشگاه ایتالیایی مودنا یکی از مشتری‌های دست به نقد ریکاردو است و احتمال دارد وی سال دیگر برزیل را به مقصد ایتالیا ترک کند. این شایعات از آن جایی قوت گرفته بود که حضور اغوین انگاپت٬ دریافت‌کننده فرانسوی مودنا در زنیت کازان به تدریج رنگ واقعیت به خود می‌گرفت؛ در نتیجه مسئولین باشگاه به دنبال جایگزین شایسته‌ای برای اغوین بودند.

اما امروز مدیر برنامه‌های لوکارلی با انتشار این عکس در فضای مجازی٬ از تمدید یکساله‌ی قرارداد با باشگاه تائوبات خبر داد. با وجودی که تائوبات حدود ۴ ماه ریکاردو را به دلیل مصدومیت در تاندون آشیل پا در اختیار نداشت٬ اما در آستانه صعود به فینال و حذف ساداکروزیرو از نیمه نهایی قرار گرفته است.

ریکاردو لوکارلی

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد