آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃افشاردوست: هیچ فشاری برای استعفای من نبود

مجمود افشاردوست

به گزارش آریاورزش و به نقل از ورزش سه، یکی از پست‌هایی که احمد ضیایی بعد از روی کار آمدنش در فدراسیون والیبال قصد تغییر آن را نداشت، دبیرکلی فدراسیون بود. محمود افشاردوست که در سال‌های اخیر با داورزنی کار می‌کرد، توسط رییس جدید هم به عنوان دبیر در مجمع معرفی شد و رأی گرفت.

محمود افشاردوست روز گذشته رسما به عنوان رییس شورای ورزش جزیره کیش معرفی و مشغول به کار شد. او بعد از قبول این سمت اعلام کرد دیگر به عنوان دبیر فدراسیون والیبال فعالیت نمی‌کند و در اولین فرصت بعد از بازگشت به تهران استعفای خود را به دست ضیایی می‌رساند.

دبیر فدراسیون والیبال درباره کناره‌گیری‌اش گفت: این سمت از چندی پیش به من پیشنهاد شده بود و چند روز قبل هم جلسه‌ای برگزار کردیم تا مذاکره کنیم. خدا را شکر به تفاهم رسیدیم و از این پس در جزیره کیش فعالیت خواهم کرد. به همین دلیل دیگر نمی‌توانم در فدراسیون حضور داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که فشاری از سوی رییس فدراسیون برای استعفای او وجود داشت، افزود: دکتر ضیایی از همان روز اول به من لطف داشتند و در مجمع هم رسما بنده را به عنوان دبیر فدراسیون معرفی کردند. باور کنید هیچ فشاری برای رفتن من از فدراسیون وجود نداشت و خودم چنین تصمیمی گرفتم. برای دبیر بعدی فدراسیون نیز آرزوی موفقیت می‌کنم.

محمود افشاردوست
محمود افشاردوست

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد