آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 ابراز رضایت لژیونر ایران از زندگی حرفه‌ای در لهستان

عبادی‌پور: سیستم باشگاهی اسکرا حرفه‌ای است٬ به همین خاطر دو ساله تمدید کردم

میلاد عبادی‌پور

به گزارش آریاورزش و به نقل از ایسنا٬ میلاد عبادی‌پور درباره شرایطش در تیم اسکرا در نخستین فصل حضورش در لیگ لهستان و تمدید دوباره قراردادش ، اظهار کرد: در اسکرا شرایط بسیار خوبی دارم و همین باعث شد تا قراردادم را دوباره با این باشگاه برای دو سال دیگر تمدید کنم. از شرایطم در این تیم چه از لحاظ تیمی و چه از نظر سیستم حرفه‌ای باشگاه‌داری کاملا رضایت دارم. باشگاه هم از عملکرد من رضایت کامل دارد و توانسته‌ام به خوبی توانایی‌هایم را نشان دهم.

لژیونر والیبال ایران درباره وضعیت اسکرا در پلاس لیگا در فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۷، گفت‌: خدا را شکر وضعیت بسیار مناسبی در لیگ داریم. با توجه به قانون جدیدی که در لیگ لهستان اعمال شده تا تیم‌های اول و دوم دور گروهی به صورت مستقیم به مرحله ضربدری راه یابند توانستیم با تثبیت جایگاه‌مان در مکان دوم به مرحله ضربدری برسیم.

میلاد عبادی‌پور

عبادی‌پور ادامه‌ داد: اما یک بازی حساس و سخت با تیم زاکسا داریم که هر چند از نظر امتیازی تأثیری در جایگاه دو تیم ندارد، اما همواره دیدار این دو تیم در لهستان جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

میلاد عبادی‌پور در پایان گفت‌: برای قهرمانی در پلاس لیگا تمام تلاشمان را می‌کنیم و الان هم در حال‌ تمرین هستیم و منتظریم تا حریف‌مان در مرحله ضربدری مشخص شود.

میلاد عبادی‌پور

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد