آریاورزش
هدف این مجله اینترنتی پوشش همه جانبه والیبال ایران و جهان در سطح مردان و بانوان بوده تا بتوانیم به مدد این رشته اخلاق گرا مرزهای فرهنگی را جدای از تعصبات قومی و نژادی چه در سطح ملی و چه جهانی به هم نزدیکتر کنیم.

📃 احمد ضیایی: حضور بانک سرمایه با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا امکان‌پذیر نیست / فقط نایب قهرمان می‌تواند شرکت کند

ضیایی

به گزارش آریاورزش و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر احمد ضیایی رییس فدراسیون والیبال در خصوص آخرین وضعیت حضور تیم والیبال بانک سرمایه در جام باشگاه‌های آسیا گفت: مسئولان تیم قهرمان لیگ برتر ایران در حال حاضر به صورت کتبی کناره‌گیری خود از این رقابت‌ها را اعلام نکرده‌اند اما در جلسه هیات مدیره این تیم که شخصا در آن حضور داشتم مسئله کناره‌گیری مطرح شد. با این حال فدراسیون والیبال کناره‌گیری بانک سرمایه از لیگ برتر را منوط به نامه کتبی می‌داند.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و بانک سرمایه / فینال لیگ برتر ۹۶

وی در ادامه افزود: از نظر فدراسیون والیبال تیم بانک سرمایه قهرمان، خاتم اردکان نایب قهرمان و تیم‌های شهرداری تبریز و پیکان به عنوان سومی مشترک رسیده‌اند. در صورتیکه تیم قهرمان موفق به حضور در جام باشگاه‌های آسیا نشود، تیم نایب قهرمان خاتم اردکان به این مسابقات اعزام خواهد شد. تیم قهرمان تنها در صورت حضور با نام “بانک سرمایه” در مسابقات به رقابت‌ها اعزام می شود و حضور تیمی با نامی دیگر به جز بانک سرمایه به عنوان قهرمان ایران امکان پذیر نخواهد بود.

دکتر احمد ضیایی در پایان خاطرنشان کرد: همچنان از سوی بانک سرمایه نامه کتبی مبنی بر کناره‌گیری از لیگ برتر به فدراسیون والیبال ارسال نشده است٬ با این وجود تیم قهرمان و پس از آن نایب قهرمان لیگ٬ نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا خواهد بود. تیمی با عنوان دیگر نیز به عنوان نماینده ایران به میانمار اعزام نمی‌شود.

تصاویر دیدار خاتم اردکان و شهرداری تبریز

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد